Kontakt

Transporter Skrzyniowy

Sprosta najtrudniejszym wyzwaniom.

Transporter Skrzyniowy przenosi pracę w całkowicie nowy wymiar (co oznacza): więcej ciężkiego sprzętu, lepsze wyposażenie, większa ładowność, więcej siły roboczej. Koncepcja modułowa doskonale dopasowuje zarówno powierzchnię ładunkową, jak i liczbę pasażerów do potrzeb użytkowników. Co więcej opcjonalnie dostępne jest zawieszenie na wyboiste drogi oraz amortyzatory odpowiednie na drogi gruntowe.

Maksymalna funkcjonalność

W Transporterze Skrzyniowym zastosowano system modułowy umożliwiający uzyskanie idealnej konfiguracji zarówno wyposażenia jak i powierzchni ładunkowej. Ponadto, mieści maksymalnie sześć osób.

Różnorodność wariantów.

Elastyczny na miarę potrzeb.

Transporter Skrzyniowy odpowiednio do konkretnych wymagań jest dostępny w wariancie z pojedynczą lub podwójną kabiną, różnym rozstawem osi, a także w całej gamie powierzchni ładunkowych oraz z różnym rozstawem osi, a także w całej gamie powierzchni ładunkowej.

Bezpieczeństwo ładunku.

Zabezpiecz swój ładunek.

Duża powierzchnia ładunkowa, solidne zabezpieczenie burt oraz możliwości zamocowania ładunku czynią z Transportera Skrzyniowego ideał uniwersalny pod kątem różnorodności codziennych prac.

Wnętrze.

Ergonomiczne miejsce pracy kierowcy.

Transporter to samochód zaprojektowany specjalnie z myślą o imponowaniu w codziennym użytkowaniu. Liczne możliwości pozwalają przekształcić kabinę w doskonale zorganizowane miejsce pracy. Dodatkowa przestrzeń powiększa jeszcze swobodę aranżacji.

Światła.

Ciesz się doskonałą widocznością.

Znajdujące się w standardzie wydajne reflektory zapewniają najlepszą widoczność. Jako opcja dostępne są również mocne reflektory halogenowe H7 lub reflektory LED.

Światła.

Ciesz się doskonałą widocznością.

Znajdujące się w standardzie wydajne reflektory zapewniają najlepszą widoczność. Jako opcja dostępne są również mocne reflektory halogenowe H7 lub reflektory LED.

Technologia BlueMotion.

Większa oszczędność paliwa.

Modele Volkswagena wyposażone w Technologię BlueMotion stanowią rozwinięcie pro-ekologicznej koncepcji „Think Blue”: Dlatego każdy z najnowszych silników spełniających normę emisji spalin Euro 6 jest wyposażony w system Start-stop, hamowanie odzyskowe, Asystenta Podjazdu oraz opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

System radioodtwarzacza i nawigacji.

Rozrywka w drodze do celu.

Transporter Skrzyniowy, dzięki swoim najnowszym systemom radia i nawigacji, zapewnia użytkownikom nie tylko rozrywkę, ale także gwarancję dotarcia do wyznaczonego celu. Przyjazne w obsłudze, zapewniające najlepszą łączność oraz znakomitą jakość dźwięku, sprawiają, że każda trasa staje się czystą przyjemnością.

Pakiet De luxe.

Praktyczne dodatki.

Opcjonalny pakiet obejmujący kieszeń na okulary, lampkę do czytania, schowki przy pojedynczych fotelach, osłony przeciwsłoneczne z lusterkami, uchwyty przy słupkach A, dwutonowy klakson i przyciemniane oświetlenie wskaźników oraz gniazdo 12 V w desce rozdzielczej.

Cyfrowy tachograf.

Oszczędność czasu i pracy.

Tachograf rejestruje dane dotyczące przebytej odległości i osiąganych prędkości i automatycznie ostrzega kierowcę w przypadku przekroczenia dopuszczalnego czasu jazdy.