Kontakt

T-cross

Wszechstronny jak Ty.

Cara Delevingne jest aktorką i modelką, gra na perkusji, uprawia boks i surfing oraz zajmuje się fotografią. Krótko mówiąc – jest niezwykle wszechstronna. Taki sam jest nowy T-Cross, który dzięki wyjątkowemu połączeniu różnorodności wnętrza, kompaktowych wymiarów i typowej dla crossoverów stylistyki zawsze dostosowuje się do Ciebie: niezależnie od tego, kim jesteś i czym się zajmujesz.

 

Wyrazisty wygląd i stylistyka kompaktowego crossovera

Nowy Nowy T-Cross jest idealnym połączeniem nowoczesnego, atrakcyjnego designu z dynamicznym, miejskim charakterem: długa maska silnika i szeroka osłona chłodnicy nadają jego nadwoziu niepowtarzalnego wyrazu. To wszechstronne auto wszędzie prezentuje się doskonale: w mieście, w terenie, w codziennym życiu i niecodziennych sytuacjach.

 
 

Dopasuj wnętrze do swojego gustu

Opcjonalny pakiet stylistyczny Energetic Orange przyciąga spojrzenia. Udane połączenie kolorów aplikacji: szarego i Energetic Orange sprawia, że T-Cross w tej wersji z powodzeniem wyznacza nowe trendy w stylistyce crossoverów.

Jasne argumenty, od pierwszego spojrzenia

T-Cross jest wyposażony seryjnie w reflektory halogenowe i diodowe światła dzienne osadzone w przednim zderzaku. Dla linii wyposażenia Life możesz zamówić jako opcję reflektory diodowe o charakterystycznej dla T-Crossa grafice. W T-Cross Style należą one do wyposażenia seryjnego. 

Dynamiczny jak Ty! Twój nowy T-Cross

Opcjonalny pakiet R-Line doda Twojemu T-Crossowi sportowego charakteru. Elementy w typowej stylistyce R-Line zaakcentują jego dynamiczną linię, a stylowe detale wyposażenia wnętrza stworzą spójny całościowy obraz.

Zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz sportowy charakter!

Wyposażenie R-Line Exterieur T-Crossa zachwyca sportowo-dynamicznymi elementami stylistycznymi, takimi jak typowa dla R-Line osłona chłodnicy oraz specyficzny przedni i tylny zderzak.