Kontakt

ID.Buzz Cargo

Nowy ID.Buzz Cargo To przyszłość Twojej firmy

ID.Buzz Cargo pokaże Tobie wszystkie zalety odkryj się na jego elektryczność

Nowy ID. Buzz Cargo to mobilność przyszłości dla firm niemal wszystkich branży.

Dzięki przemyślanemu designowi oraz praktycznym gabarytom sprosta każdemu wyzwaniu codzienności.

ID.Buzz Cargo i przyciągająca uwagę elektryczność

Nowoczesny napęd elektryczny modelu ID.Buzz Cargo wyznacza nowe standardy marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Silnik elektryczny o mocy maksymalnej 150 k W umieszczony jest z tyłu pojazdu, copozwala na znaczną oszczędność miejsca co za tym idzie praktyczność ułatwiająca pracę. Akumulator o mocy 77 kWh zapewni  zasięg aż do 424 km bez ładowania.

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom innowacyjnym i zaawansowany technologicznie napęd ID.Buzz Cargo sprosta wszystkim wyzwaniom.

Akumulator ID.Buzz Cargo

Szybkie ładowanie, daleki zasięg i sprytnie przemyślane możliwości ładowania zapewniają wyjątkową funkcjonalność w wykorzystaniu komercyjnym. Wysokonapięciowy akumulator litowo-jonowy wbudowany w podłodze nowego ID. Buzz Cargo ma pojemność użytkową (netto) wynoszącą 77 kWh (82 kWh brutto). Dzięki temu pojazd przejedzie do 424 kilometrów5 bez postoju na stacji ładowania. Maksymalna moc w przypadku ładowania prądem przemiennym (AC),  np. w naściennej stacji ładowania takiej jak ID. Charger6, wynosi maksymalnie 11 kW. W przypadku szybkiego ładowania (DC) maksymalna moc ładowania wynosi 170 kW. Aby uprościć ładowanie w przyszłości, dzięki rozwiązaniu Plug & Charge7 użytkownik będzie musiał jedynie podłączyć przewód, aby je rozpocząć. W przypadku tej technologii dane uwierzytelniające są jednorazowo zapisywane w pojeździe. Dzięki temu stacja ładowania rozpoznaje potem użytkownika automatycznie, co znacznie zwiększa komfort eksploatacji. Technologia ta jest stopniowo wdrażana w oparciu o normę ISO, a w przyszłości pozwoli to na coraz szerszy zakres użytkowania stacji ładowania Plug & Charge7.

Silnik elektryczny ID.Buzz Cargo

Dynamika w trasie: innowacyjny silnik elektryczny nowego ID. Buzz Cargo może pochwalić się maksymalną mocą 150 kW. Znajduje się na napędzanej przez niego tylnej osi, zajmując niezwykle mało miejsca. Możliwość rozpędzenia się do 145 km/h czyni z modelu ID. Buzz Cargo pojazd przygotowany na praktycznie wszystkie zadania stawiane przed nowoczesnym transportem komercyjnym. Mocny napęd elektryczny bez problemu pozwala na podpięcie przyczepy o masie do 1000 kg na opcjonalnym haku holowniczym. Natychmiast przekazywany wejściowy moment obrotowy wynoszący 310 Nm świadczy o wysokiej dynamice jazdy modelu ID. Buzz Cargo. Ponadto pojazd ten łączy w sobie zwinność i zwrotność: dzięki średnicy zawracania wynoszącej tylko 11,09 m nowy ID. Buzz Cargo świetnie sprawdza się w wąskich uliczkach dużych miast.

Zapraszamy do Konfiguracji nowego ID.Buzz Cargo

Innowacyjność projektu i technologii: nowy ID. Buzz Cargo zaskakuje swoją pojemnością, liczbą funkcji cyfrowych i wielofunkcyjnych elementów wyposażenia ułatwiających codzienne użytkowanie, które tylko czekają, by użytkownik mógł je odkryć. Życzymy dobrej zabawy podczas konfiguracji!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu z naszym działem Handlowym.

Zadzwoń: 12 25 27 800 wew.1

Napisz: dostawcze@autoluzar.pl