Kontakt

Nowy Crafter

Nowy Crafter. Nowy wymiar.

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać nowego Craftera. Jednym z najważniejszych jest fakt, że otrzymał wyróżnienie: “International Van of the Year 2017”, zanim jeszcze się oficjalnie pojawił. Ekonomiczny, funkcjonalny i praktyczny, posiada całą gamę nieprzeciętnych cech oraz liczne innowacje ułatwiające codzienną pracę.

Elastyczny na miarę Twoich potrzeb.

Niezależnie od przeznaczenia, jakie dla niego wybierzesz, nowy Crafter Furgon dostępny w dwóch różnych rozstawach osi, trzech długościach, trzech wysokościach dachu oraz dwóch wariantach miejsc siedzących, jest tak samo zróżnicowany, jak zadania, które przed nim postawisz.

Lepszy załadunek.

Nowy Crafter jest stworzony do wielkich rzeczy: ze swoją objętością przestrzeni ładunkowej od 9,9 m3 do 18,4m3 może pomieścić, odpowiednio cztery i sześć europalet. Przy takich parametrach jak 1 311 mm szerokości drzwi przesuwnych 2 196 mm wysokości przestrzeni ładunkowej oraz niskim progu załadunku, można łatwo umieszczać w nim nawet wielkogabarytowe ładunki. 

Informacja: Wysokość wnętrza w wersji z przednim napędem. Wprowadzenie w terminie późniejszym.

Daje z siebie wszystko.

Nowy Crafter Furgon jest jedynym samochodem w swojej klasie z nadwoziem przygotowanym w standardzie do montażu systemu regałów.

Dowieźć ładunek bezpiecznie na miejsce.

Niezależnie od przewożonego ładunku, nowy Crafter wyposażony maksymalnie w 14 chowanych w podłodze uchwytów mocujących, szeroki wachlarz szyn mocujących oraz przesuwny wewnętrzny bagażnik dachowy, przewiezie bezpiecznie każdy przedmiot umieszczony w jego przestrzeni ładunkowej.

Rośnie wraz z potrzebami.

Mając na wyposażeniu wszystkie potrzebne akcesoria: dostępne w opcji podstawy bagażnika w kilku wersjach, uchwyty do drabiny i rolki – do wyboru, możesz z łatwością przewozić przedmioty na dachu swojego nowego Craftera w wersji Furgon.

Codziennie łatwiej.


Nowy Crafter jest wyposażony standardowo w wewnętrzny stopień pod drzwiami przesuwnymi, z myślą o łatwiejszym wsiadaniu i wysiadaniu z ciężkimi bagażami. Natomiast za- i wyładunek stają się jeszcze łatwiejsze dzięki dostępnemu w opcji stopniowi wysuwanemu elektrycznie. Do przewozu większych ładunków na przyczepie służy dostępny w opcji zaczep holowniczy.

Rzucić właściwe światło na wszystko.

Dostępne w opcji LED-owe reflektory główne ze światłami do jazdy dziennej, światłami drogowymi oraz mijania zapewniają doskonałe oświetlenie drogi. Pakiet Light & Sight zawierający automatycznie uruchamiane światła mijania, asystenta świateł drogowych oraz czujnik deszczu zapewnia jeszcze lepszą widoczność na drodze. Asystent świateł oświetla obszar wokół samochodu.

Dowiedz się więcej