Kontakt

Passat Variant

Passat Variant R-line sprawi, że Twoje endorfiny polubią to auto. Twoja rodzina również

Passat Variant R-Line Edition zachwyci swoimi możliwościami i mocą nie tylko Ciebie, lecz również Twoją rodzinę. Ale nie tylko silnik  sprawia, że zaczniesz się uśmiechać. Połączenie dwusprzęgłowej przekładni DSG i elektronicznej blokady mechanizmu różnicowego XDS zadba o znacznie większy komfort, nawet na trudnych, krętych odcinkach trasy.

 

Passat Variant wzbudza podziw mocnym, efektywnym napędem, nowoczesną techniką i niezwykle komfortowym wyposażeniem

 

Zostań wierny tradycji, wygląd Passata Variant R-Line w ulepszonej wersji

Wzbogacona stylistyka Passata Variant łączy funkcjonalność ze sportowym zacięciem. Elegancką sylwetkę podkreśla wyrazista osłona chłodnicy, której listwy łączą nowe reflektory LED lub opcjonalne LED Matrix. Passat Variant to wszechstronny i elegancki samochód z detalami, od których nie można oderwać wzroku. Przekonaj się sam.

Dynamiczny wygląd Passata Variant R-Line bez oślepienia.

Opcjonalne matrycowe reflektory diodowe IQ.LIGHT – LED Matrix dzięki dynamicznej regulacji świateł drogowych nie oślepiają innych uczestników ruchu. W zależności od sytuacji włączane lub wyłączane są poszczególne segmenty LED. Obojętnie, czy jedziesz ulicą w mieście, drogą krajową po zmroku czy autostradą w złej pogodzie – reflektory IQ.LIGHT – LED Matrix dostosują się do sytuacji. Poprawia to nie tylko Twój komfort jazdy, lecz również komfort kierowców jadących przed Tobą lub nadjeżdżających z przeciwka.

Poznaj bliżej wnętrze Passata Variant R-Line a oczarujesz się funkcjonalnością tego auta.

Wnętrze Passata Variant zaskakuje obszernością i zaprasza do podróży w warunkach klasy premium. Poziome aplikacje dekoracyjne na tablicy rozdzielczej połączone z drzwiami optycznie rozszerzają przestrzeń. Wysokiej jakości materiały oraz czystość form, charakterystyczna dla samochodów z najwyższej półki, wzbudzą Twój podziw tak samo, jak duża ilość miejsca na nogi.

Dlaczego warto wybrać Volkswagena Passata Varianta?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu. 

Passat Variant to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

Porozmawiajmy o Twoim nowym Volkswagenie Passacie Variant! Oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania, dopasujemy finansowanie i zaprosimy Cię na jazdę próbną