Kontakt

Passat Variant

Zaawansowany technicznie. Wyjątkowy.

Passat Variant, zdobywca Złotej Kierownicy 20142, może służyć za wzorzec w dziedzinach designu i techniki. To niepowtarzalne połączenie komfortu, elegancji i dynamiki dla ludzi, którzy mają jasno określone priorytety.

Obręcze kół dla Passata Varianta. Jest w czym wybierać.

Sam zadecyduj, które obręcze kół najlepiej pasują do Twojego Passata Varianta. W bogatej ofercie znajdziesz sportowe i eleganckie obręcze ze stopu metali lekkich, podkreślające atrakcyjną stylistykę modelu.

Choć wygląda niecodziennie, sprawdza się na co dzień.

Samochód powinien nie tylko jeździć, lecz także doskonale się prezentować. Passat Variant spełnia najwyższe wymagania odnośnie designu. Swój niepowtarzalny charakter zawdzięcza połączeniu elegancji z dynamiką.

Dowód Twojego doskonałego gustu.

iF DESIGN AWARD to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu na świecie. Passat Variant otrzymał IF award w 2015 roku. Lecz dla nas największym wyróżnieniem jest fakt, że Passat Variant spodobał się także Tobie.

Tyle przestrzeni do odkrycia! Bagażnik Passata Varianta.

Przewozisz przedmioty wszystkich kształtów i wymiarów? Do Passata Varianta wszystko się zmieści. Oto jeden z decydujących argumentów za wyborem tego modelu: przestronny bagażnik z wieloma możliwościami załadunku i mocowania.

Passat Variant – zaufany pracownik.

Zaproś Passata Varianta do grona swoich pracowników, a wniesie do Twojej firmy nowe wartości: niezawodność i nowoczesne technologie, przestrzeń i komfort, dynamika i oszczędność. Model idealnie nadaje się na samochód firmowy i flotowy.