Kontakt

Nowy T-roc

T-Roc. Nowy crossover.

Bezkompromisowy, poruszający wyobraźnię i podkreślający siłę Twojego charakteru.

Który jest stworzony dla Ciebie?

Twój styl życia, Twoje pasje, charakter i silne strony wyrażone najlepiej oddającą Ciebie konfiguracją T-Roca.

Tak wyjątkowy, jak Ty

 

Indywidualny wygląd.
Wnętrze T-Roc’a Advance możesz w pełni dopasować do swoich preferencji. Wybierz kolor panelu na desce rozdzielczej. Wybrany kolor znajdziesz także na drzwiach i na konsoli środkowej. Również kolorystyka tapicerki tkaninowej Tracks 4 będzie dopasowana do koloru wnętrza. To Ty decydujesz, czy wnętrze ma być stonowane, czy będzie też przyciągać wzrok kontrastowymi kolorami.

 

Siedzisz wyżej, widzisz więcej.

Przestrzeń.
Dzięki podwyższonej pozycji siedzącej i dużej przestrzeni na nogi, odnosi się wrażenie, że siedzi się w znacznie większym samochodzie. Bagażnik ma pojemność do 425 litrów. Jeżeli to nie wystarczy, można złożyć asymetrycznie dzielone oparcie tylnej kanapy lub wykorzystać otwór w oparciu do przewożenia dłuższych przedmiotów. Płaska podłoga w bagażniku z możliwością regulacji wysokości ułatwia wkładanie ciężkich przedmiotów.

 

Pokaż się innym.

Światła.
Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Dotyczy to również wyjątkowej grafiki świateł T-Roc’a. Seryjne światła dzienne umieszczone są w zderzaku. Kierunkowskazy zintegrowane ze światłami dziennymi przyciągają spojrzenia przy skręcaniu lub zmianie pasa ruchu i stanowią wyrazisty element stylistyczny T-Roc’a. W połączeniu z seryjnymi reflektorami halogenowymi światła dzienne tworzą poziomą linię, a wraz z opcjonalnymi reflektorami LED zyskują kształt pierścienia. Dla wersji Premium reflektory LED są już w standardzie.

Dzięki zastosowaniu techniki LED również tył nadwozia zwraca na siebie uwagę niezwykłą grafiką świateł. W wersji Premium tylne światła mają ciemnoczerwony kolor.