Kontakt

Tiguan Allspace

Czas na rodzinne przygody.

W stylowym, mocnym i przestronnym Tiguanie Allspace wszędzie będziecie czuli się dobrze – na górskiej przełęczy i drodze wzdłuż wybrzeża.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Podczas użytkowania oszczędzasz na paliwie. Oszczędzasz też czas i pieniądze, bo przeglądy robisz nawet co 30000km.

Wysoka wartość odsprzedaży

Na koniec sprzedaż go korzystnie, bo dobrze trzyma swoją wartość.

Przyciąga wzrok i robi wrażenie.

Przyciągający uwagę wygląd, liczne opcje wyposażenia i wyrazista grafika świateł – nowy Tiguan Allspace robi wrażenie. Charakterystyczne światła tylne sprawiają, że samochód wygląda interesująco także z tyłu. Każdy wariant wyposażenia posiada standardowo diodowe światła dzienne. W Tiguanie Allspace Highline technikę LED zastosowano również w reflektorach i tylnych światłach. Diody nie tylko dobrze wyglądają, lecz także zużywają mniej energii niż tradycyjne żarówki i mają dłuższą żywotność.

Jak w domu.

Wnętrze nowego Tiguana Allspace natychmiast przekona do siebie kierowcę i wszystkich pasażerów. Koncepcję stylistyczną charakteryzuje przejrzystość, czystość i wiele możliwości użytkowania. Przestronność wnętrza pozwala nie tylko cieszyć się wygodą na tylnych siedzeniach, lecz umożliwia także zamontowanie trzeciego rzędu siedzeń (dla pasażerów o wzroście do 1,60 m), dzięki czemu z zalet wnętrza Tiguana Allspace może korzystać nawet siedem osób.

Panoramiczny rozsuwany dach z oświetleniem Ambiente.

Dostępny jako opcja, panoramiczny rozsuwany dach sprawia, że wnętrze nowego Tiguana Allspace zyskuje nowy wymiar. Widoczny przez dach fragment rozgwieżdżonego nieba jest ograniczony z prawej i lewej strony przytłumionym światłem. Po otwarciu drzwi wsiadających wita podświetlona przestrzeń wokół nóg i światło przy panoramicznym dachu. Po uruchomieniu silnika zapalają się również diody na tablicy rozdzielczej. Jasność oświetlenia Ambiente można wygodnie regulować przy użyciu centralnego wyświetlacza.

Wpada w oko, ale nie oślepia.

Przyciągają wzrok, lecz nie oślepiają: opcjonalne reflektory diodowe1 w Tiguanie Allspace poprawiają widoczność po zmroku i podczas mgły. Ich dodatkową zaletą jest niewielkie zużycie energii i długa żywotność. Tym, co czyni reflektory LED tak wyjątkowymi, jest ich dynamiczna, typowa dla Volkswagenów grafika. W wersji Highline wygląd diodowych świateł tylnych zmienia się przy hamowaniu, co jest dodatkowym sygnałem dla jadących z tyłu kierowców, a jednocześnie stanowi interesujący element stylistyczny Tiguana Allspace.

Głodny przygód.

Pakiet Offroad.

Jeżeli podążasz własnymi drogami, możesz natrafić na przeszkody: wysoki krawężnik lub stromą, szutrową drogę. Z dostępnym na życzenie pakietem Offroad niewiele rzeczy jest w stanie Cię zaskoczyć. Przedni zderzak w kolorze nadwozia ma zwiększony kąt natarcia, a osłona podwozia chroni je przed uszkodzeniem. Uwagę zwracają wysokiej jakości listwy z napisem „Offroad” na progach w przednich drzwiach.