Kontakt

Transporter Furgon

Ideał do zadań specjalnych.

Od ponad 65 lat Transporter Furgon stawia czoło najcięższym z zawodowych wyzwań. Dlatego w jego przestrzeni ładunkowej nie ma miejsca na kompromisy, jeżeli chodzi o funkcjonalność i wszechstronność. Podstawą efektywności jest w tym wypadku nieprzeciętna jakość wykonania, dzięki której samochód jest gotowy na wszelkie wyzwania. Dwie wersje rozstawu osi i trzy warianty dachowe zapewniają przestrzeń ładunkową do 9,3 m³ oraz ładowność do 1,4 t.

Maksymalna dyspozycyjność

Transporter Furgon wyróżnia się nieprzeciętną funkcjonalnością i wszechstronnością, dzięki pokaźnych rozmiarów przestrzeni ładunkowej oraz wyposażaniu wnętrza najwyższej jakości. Odpowiedzią na konkretne potrzeby właściciela jest szeroki wachlarz dostępnych dodatków i konfiguracji.

 

2 rozstawy osi. 3 wysokości dachu.

Transporter doskonale przystosowuje się do każdego zadania przewozowego. Dwa rozstawy osi oraz trzy warianty dachowe dają przestrzeń ładunkową od 5,8 m³ do 9,3 m³. W zależności od potrzeb, w kabinie możliwe jest zamontowanie dwóch pojedynczych foteli lub przedniej kanapy pasażerskiej. Ładowność wynosi do 1,4 t.

Przestrzeń ładunkowa.

Dostosowana do potrzeb.

Transporter musi spełniać wiele różnych potrzeb, stąd też w ofercie znajdują się ścianki działowe, kratki dzielące oraz różne rodzaje podłóg. Wszystko to składa się na dużą elastyczność adaptacyjną.

Bezpieczeństwo ładunku.

Zabezpiecz swój ładunek.

Opcjonalna okładzina przestrzeni pasażerskiej lub ładunkowej wraz z dodatkowymi elementami mocowania zapewnia najwyższą ochronę ładunku, zabezpieczając go przed przemieszczeniem i uszkodzeniem.

Wnętrze.

Praktyczne miejsce pracy kierowcy.

Transporter to samochód zaprojektowany specjalnie z myślą o imponowaniu w codziennym użytkowaniu. Liczne możliwości pozwalają przekształcić kabinę w doskonale zorganizowane miejsce pracy. Dodatkowa przestrzeń powiększa jeszcze swobodę aranżacji.

Rozwiązania w tylnej części samochodu.

Gotowy na każde zadanie.

Bez względu na rodzaj zadania, Transporter ma solidne wsparcie w postaci tyłu nadwozia. Dziesięć różnych wariantów dostępu do wnętrza zapewnia rozwiązanie dla każdego celu trudnych zadań. Opcjonalne elektryczne otwieranie i zamykanie tylnej klapy daje dodatkowy komfort przy załadunku i rozładunku.

Światła.

Ciesz się doskonałą widocznością.

Lepsze pole widzenia dzięki potężnym reflektorom oraz zabezpieczenie przed uderzeniem w tył samochodu dzięki dodatkowym kierunkowskazom dachowym.

Technologia BlueMotion.

Większa oszczędność paliwa.

Modele Volkswagena wyposażone w Technologię BlueMotion stanowią rozwinięcie pro-ekologicznej koncepcji „Think Blue”: Dlatego każdy z najnowszych silników spełniających normę Euro 6 jest wyposażony w system Start-stop (w standardzie), hamowanie odzyskowe, Asystenta Podjazdu oraz opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

Ciesz się wysokim komfortem jazdy.

Dostępna jako opcja siedmiobiegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG pozwala na w pełni automatyczną, niemal nieodczuwalną zmianę biegów bez przerywania siły ciągu, przyczyniając się do znacznego wzrostu komfortu jazdy i osiągów silnika. Do wyboru dostępne są dwa tryby: Normal lub Sport.