Kontakt

GRAND CALIFORNIA

ODKRYJ NIEZWYKŁĄ WOLNOŚĆ

Niektórzy nazywają to „tęsknotą za dalekim światem”. Inni „chęcią przeżycia przygody”. Obojętne, jak to nazwiesz: Dzięki Grand Californii, zaspokoisz swoją tęsknotę za nieznanymi miejscami i pełną niezależnością. To jest dokładnie to, co California oznacza od dziesięcioleci. Jej starszy brat oferuje ci teraz trochę więcej wszystkiego z w pełni wyposażonym domem na wakacje. Więcej przestrzeni. Większy komfort. Więcej wolnośc

Dom, nieważne gdzie jesteś.

Samotne wioski górskie. Opuszczone plaże. Położone na uboczu szlaki turystyczne. Ekscytujące podróże są jeszcze bardziej przyjemne, gdy wiesz, że możesz polegać na swoim towarzyszu podróży w każdym miejscu i o każdej porze. Systemy nawigacyjne w Grand California zabiorą Cię niezawodnie do miejsca docelowego – nawet jeśli sam go jeszcze nie znasz. Odpowiednia ścieżka dźwiękowa i dobra rozrywka w pakiecie.

 
Jedź gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nic Cię nie powstrzyma. 
 
Grand California, to kamper przemyślany w każdym szczególe.  Wystarczy, że zapakujesz potrzebne bagaże i możesz wyruszyć w nieznane. Dostępny model wyposażony został w:
👉 automatyczną klimatyzację „Climatronic”,
👉 aneks kuchenny, w którym przyrządzisz swoją ulubioną jajecznicę
👉 system wentylacji ssącej SOG do toalety chemicznej, z filtrem węglowym,
👉 siedzenie dwuosobowe w drugim rzędzie, pasy trzypunktowe, ISOFIX oraz Top Tether,
👉 panel solarny na dachu o mocy:
✔️104W dla Grand California 600,
✔️ 174W dla Grand California 680.

Czytanie w nocy Twojej ulubionej książki. Dokończ na plaży oglądanie Twojego ulubionego serialu. Wrzuć do sieci kiczowate zdjęcia z końca świata. Elektronika w Grand California sprawia, że prawie wszystko jest możliwe.

W końcu w cieple

Puste drogi, samotne zatoki, puste kempingi. Jak miło, gdy można uniknąć szczytu sezonu turystycznego. W sennym okresie pozasezonowym podróżowanie jest dwa razy przyjemniejsze. Dzięki przemyślanym systemom grzewczym w Grand California, radości tej nie przyćmiewa zimna wiosenna bryza ani chłodny jesienny poranek.

NIEZALEŻNOŚĆ

Świeże owoce morza z sąsiedniego portu. Soczyste pomarańcze z plantacji na zboczu góry. Pomidory, które pachną południem i słońcem. Po co spieszyć się do zarezerwowanego stolika na ostatni moment, skoro najlepsze składniki są tak blisko? Dzięki w pełni wyposażonemu blokowi kuchennemu z lodówką, zamrażarką i przestrzenią do przechowywania, możesz w każdej chwili samodzielnie przygotować regionalne przysmaki.

Marzenie o wysiadaniu

Dzięki elektrycznemu stopniowi sprawimy, że wysiadanie z Twojego samochodu stanie się dla Ciebie szczególnie wygodne. Wysuwa się on automatycznie po otwarciu drzwi przesuwnych, dzięki czemu można wygodnie wsiadać i wysiadać. A co, jeśli zamierzasz szybko ruszyć w dalszą drogę? Jeżeli na początku podróży stopień pozostanie wysunięty, wyświetlacz wielofunkcyjny przypomni Ci o tym.