Kontakt

ID.4 100% SUV, 100% elektryczny

Nowy ID.4 – miejski SUV z promieniem zawracania małego auta – pokazuje, jak atrakcyjna może być mobilność elektryczna. Wzrok przyciągają 18-calowe* (lub opcjonalnie 19-21 calowe) obręcze ze stopu metali lekkich, relingi dachowe na dodatkowy bagaż, klamki schowane w płaszczyźnie drzwi dla lepszej aerodynamiki, opcjonalne diodowe światła tylne 3D z dynamicznymi kierunkowskazami oraz szczególnie atrakcyjny element – opcjonalny pas LED z przodu i z tyłu poprowadzony od świateł do znaczka VW. 

Opcjonalny pakiet Exterieur Style daje wiele możliwości, by nadać Twojemu nowemu ID.4 niepowtarzalny styl także na zewnątrz, na przykład poprzez wybór koloru lakieru. Wybrany przez Ciebie opcjonalny lakier metaliczny będzie połączony z kontrastowym czarnym dachem, srebrną ramą dachu i słupkami C. Kolorystyka pełna kontrastów, tak jak cały ID.4.

WNĘTRZE NICZYM OPEN SPACE

Wnętrze nowego ID.4 jest tak inteligentne i przestronne, że Ty i Twoja rodzina poczujecie się w nim naprawdę wspaniale. Z pewnością każdy doceni dużą ilość miejsca na nogi, konsolę środkową z możliwością wyboru konfiguracji i wygodne siedzenia, opcjonalnie z elektryczną regulacją i pamięcią ustawień. Do tego dochodzi środkowy ekran dotykowy o przekątnej do 30,5 cm (12 cali) oraz kierownica wielofunkcyjna z przyciskami dotykowymi, potwierdzającymi przyjęcie polecenia wibracją. Oświetlenie Ambiente w wybranych przez Ciebie kolorach i opcjonalny dach panoramiczny podkreślają atrakcyjność wnętrza. 

Nowy ID.4 z opcjonalnym bezkluczykowym systemem dostępu i uruchamiania Keyless Access* rozpozna Cię, gdy tylko się do niego zbliżysz i jego opcjonalne reflektory LED Matrix IQ.LIGHT zaświecą się na powitanie. Abyś bezpiecznie dotarł do samochodu i z samochodu do domu, funkcja Leaving Home i Coming Home oświetli Ci drogę. Interaktywne ID. Light powita Cię we wnętrzu, zanim delikatny dźwięk przy uruchamianiu silnika sprawi, że będziesz miał ochotę natychmiast ruszyć. Gdy będziesz opuszczał ID.4, pożegna się z Tobą sygnałem świetlnym i dźwiękiem.