Kontakt

Nowy Crafter Podwozie

Idealna baza do zindywidualizowanych zabudów.

Indywidualność zaczyna się tam, gdzie kończy się powszedniość. Realizacja własnych pomysłów, wymaga natomiast solidnej podstawy, która je udźwignie. Nowy Crafter Podwozie to idealny wybór dla każdego, komu potrzebne jest indywidualne rozwiązanie w dziedzinie transportu.

Wszechstronny jak Ty.

Niezależnie od tego, do jakich celów chcesz używać nowego Craftera Podwozie, przekonasz się o tym, że dzięki swej wszechstronności spełni wszelkie zadania, jakie mu wyznaczysz. Jako samochód pogotowia technicznego, wywrotka, chłodnia bądź samochód pomocy drogowej, Crafter Podwozie sprawi, że Twój biznes będzie się kręcić, tak jak sobie tego życzysz.

Baza do zindywidualizowanych nadwozi.

Dzięki swojej niskiej masie, nowy Crafter Podwozie stanowi idealną bazę do ciężkich nadwozi. Wybierz jedną z trzech długości samochodu, pamiętając, że średni i długi rozstaw osi może być wyposażony w pojedynczą lub podwójną kabinę. Ergonomiczna kabina kierowcy może pomieścić od trzech do siedmiu osób, w zależności od wersji. Przemyślana koncepcja ładunkowa oraz wiele opcji ładunkowych czynią z kabiny wygodne miejsce pracy dla ludzi będących nieustannie w drodze.

Opracowany pod kątem wielobranżowości. 

Każda branża jest specyficzna i ma swoje własne, często inne od pozostałych wymagania od samochodu użytkowego. Chętnie sprostamy temu wyzwaniu. Użyjemy do tego celu fabrycznych rozwiązań zabudowy, które są dalekie od pospolitości, a także wykorzystamy naszą współpracę z zakładami produkującymi karoserie, dzięki którym Twój Crafter Podwozie zmieni się w skrojony na indywidualną miarę samochód użytkowy.

Wysokiej klasy detale.

W razie wyboru wariantu nadwozia wymagającego dodatkowego zasilania bądź zainstalowania agregatu chłodniczego, można zlecić wyposażenie Craftera Podwozie w dodatkowe agregaty prądotwórcze lub sprężarki klimatyzacji w zakładzie produkcyjnym. Natomiast w razie potrzeby sterowania zabudową ze smartfona, możemy wyposażyć Podwozie w zespół sterowania z funkcjami odpowiednimi dla danego klienta.

Oświetlenie.

Rzucić właściwe światło na wszystko.

Dostępne w opcji LED-owe reflektory główne ze światłami do jazdy dziennej, światłami drogowymi oraz mijania zapewniają doskonałe oświetlenie drogi. Pakiet Light & Sight zawierający automatycznie uruchamiane światła mijania, asystenta świateł drogowych oraz czujnik deszczu zapewnia jeszcze lepszą widoczność na drodze. Asystent świateł oświetla obszar wokół samochodu.

Trzy rodzaje napędu. Dwa rodzaje skrzyni biegów. W dowolnej kombinacji.

Nowy Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie dostępnym w sześciu różnych połączeniach napędu i skrzyni biegów. Każdy z napędów: przedni, tylny lub na cztery koła (4MOTION) można zestawić z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów lub sześciobiegową manualną.

Ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów

Wrzuć bieg. Automatycznie.

Nowy Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie, w którym ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów idzie w parze z każdym z trzech rodzajów napędu. Dzięki wyeliminowaniu konieczności zmiany biegów przez kierowcę, pełna zatrzymań jazda w mieście staje się nie tylko wygodniejsza, lecz również ekonomiczniejsza pod względem zużycia paliwa.

Schowki i gniazda.

Wszystko na swoim miejscu.

Prawdziwa wielkość tkwi w wyrafinowanych detalach. W nowym Crafterze wszystko czego potrzebujesz w codziennej pracy, od dokumentów i segregatorów, po kubek do kawy i miarkę, ma swoje właściwe miejsce. Pomiędzy spotkaniami możesz również doładować laptop oraz akumulatory do narzędzi elektrycznych za pomocą gniazda 230V umiejscowionym w obudowie fotela kierowcy.