Kontakt

Id.5

Pokaz się w najlepszym świetle

Już od pierwszego spojrzenia nowy ID.5 zachwyca swoimi innowacyjnymi światłami IQ.LIGHT. Technologia matrycowa umożliwia jazdę z włączonymi na stałe światłami drogowymi bez oślepiania innych uczestników ruchu1. Elegancki pas diod rozciąga się między reflektorami Matrix LED, a logo Volkswagena. Pakiet obejmuje opcjonalne diodowe światła tylne 3D z animowanymi światłami stopu i dynamicznymi kierunkowskazami, które płynnym ruchem światła wskazują kierunek skrętu.

Piękny widok na niebo

Z imponującą, przeszkloną powierzchnią obejmującą całą szerokość dachu, opcjonalny dach panoramiczny1 sam w sobie przyciąga spojrzenia. Lecz najważniejsze jest to, że umożliwia podziwianie nieba. Przyciemnione szkło zapewnia przyjemną temperaturę we wnętrzu. Przed intensywnym słońcem chroni roleta przeciwsłoneczna, którą można wygodnie obsługiwać poleceniami głosowymi. Powiesz „Cześć ID., pokaż mi gwiazdy” i roleta otworzy się.

Nadaj swojemu ID.5 więcej osobistego stylu i wybierz jeden z dziesięciu seryjnych kolorów (jako opcja dostępnych jest 30 kolorów1) podświetlenia, między innymi tablicy rozdzielczej, schowka na telefon komórkowy i paneli w drzwiach. Od Ciebie zależy, czy wnętrze będzie oświetlone chłodnym czy ciepłym światłem..

ID. Charger to punkt ładowania u Ciebie w domu. Możesz zatem wsiąść rano do naładowanego ID.5 i rozpocząć dzień pełen energii. ID. Charger dostępny jest w trzech wersjach różniących się stopniem komunikacji i inteligencją, gdyż jeżeli chcesz, możesz go zamówić także z WLAN, 4G i wbudowanym licznikiem prądu. Inteligentnymi funkcjami ID. Charger Connect i Pro można sterować przez We Charge w aplikacji We Connect ID.