Kontakt

Transporter Podwozie

Podstawa każdej nadbudowy.

Transporter jest jedynym samochodem w swojej klasie, oferującym podwozie o ładowności do 1 653 kg, na którym można zamontować całą gamę nadwozi. Z myślą o zwiększeniu dopuszczalnego nacisku na oś oraz masy całkowitej do 3,5 t, Transporter jest również dostępny w wersji ciągnika siodłowego łączonego ze specjalnymi rodzajami nadwozia oferowanymi przez wielu różnych producentów

Nadwozie idealne

Transporter Podwozie otwiera cały wachlarz możliwości: do wyboru jest szeroki zakres ładowności, długości nadwozia oraz rozstawu osi, z których można stworzyć nadwozie idealne do własnych celów. Korzystając ze standardowych punktów mocowania wybrany rodzaj nadwozia można łatwo i bezpiecznie zamontować na niezwykle mocnej ramie z profili prezentującej się w kształcie odwróconej litery U. Na opcjonalnej konsoli w desce rozdzielczej z gniazdem DIN-1 znajduje się miejsce na przełączniki charakterystyczne dla danego typu nadwozia.

Jeden samochód, wiele możliwości.

Specjalny portal prowadzony przez Volkswagen Samochody Użytkowe poświęcony nadwoziom i ich zabudowie służy pomocą w znalezieniu właściwego do danych celów nadwozia specjalistycznego oraz rozwiązań dotyczących zabudowy. Wszystkie samochody dostępne na portalu specjalistycznych nadwozi i zabudów pochodzących od certyfikowanych partnerów pomyślnie przeszły przegląd bezpieczeństwa dokonany przez Volkswagen Samochody Użytkowe.

Światła.

Ciesz się doskonałą widocznością.

Znajdujące się w standardzie wydajne reflektory zapewniają najlepszą widoczność. Dodatkowo opcjonalnie dostępne są również mocne reflektory halogenowe H7 lub reflektory LED.

Haki holownicze.

Łatwy transport ciężkich ładunków.

Do wyboru jest stały lub demontowalny hak holowniczy, który charakteryzuje się szybkością i łatwością zarówno w montażu jak i demontażu.

Technologia BlueMotion.

Większa oszczędność paliwa.

Modele Volkswagena wyposażone w Technologię BlueMotion stanowią rozwinięcie pro-ekologicznej koncepcji „Think Blue”. Dlatego każdy z najnowszych silników spełniających normę emisji spalin Euro 6 jest wyposażony w system Start-stop, hamowanie odzyskowe, Asystenta Podjazdu oraz opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

Usługi mobilne online.

Łączność z całym światem.

Więcej treści multimedialnych oraz lepsze funkcjonowanie opcjonalnego systemu nawigacyjnego przy pomocy zawsze aktualnych serwisów informacyjnych online dla większej wygody podczas jazdy.

Pakiet De luxe.

Praktyczne dodatki.

Opcjonalny pakiet obejmujący kieszeń na okulary, lampkę do czytania, schowki przy pojedynczych fotelach, osłony przeciwsłoneczne z lusterkami, uchwyty przy słupkach A, dwutonowy klakson i przyciemniane oświetlenie wskaźników oraz gniazdo 12 V w desce rozdzielczej.

Systemy bezpieczeństwa.

Inteligentna technologia, która inspiruje.

Transporter Podwozie jest przygotowany niemal na wszystko: w razie potrzeby systemy bezpieczeństwa ingerują w proces jazdy, zmniejszając ryzyko wypadków na drodze.

Systemy wspomagające kierowcę.

Wsparcie kierowcy w sytuacjach krytycznych.

Inteligentne systemy wspomagające kierowcę jeszcze bardziej poprawiają komfort jazdy Transporterem Podwoziem dzięki ostrzeganiu kierowcy o wykryciu jego zmęczenia oraz utrzymywaniu stałej prędkości.