Kontakt

Dzieje się w Golfie.

Dołącz do cyfrowej rewolucji.

Cena katalogowa

od 75 490

Rabat

6000

Rata netto

od 509zł/mc

Moc silnika

90 – 150KM

Zużycie paliwa

4.2-6.1l/100 km
Zobacz jak wiele dzieje się w Nowym Golfie.

Nowy Golf to dowód na to, że technologiczna rewolucja dzieje się na naszych oczach! Od teraz dostępny z wyjątkowo oszczędnym silnikiem eTSI, który gwarantuje nie tylko niezrównane wrażenia z jazdy, ale też niespotykaną wcześniej oszczędność. Już podstawowe wersje wyposażenia zawierają zaawansowane systemy awaryjnego hamowania Front Assist oraz samodzielnego prowadzenia w pasie ruchu dzięki zaawansowanej technologii Lane Assist. Po raz pierwszy standardem w każdej wersji są też cyfrowe zegary. Dodatkowo wyposażenie opcjonalne obejmuje ekran Head-Up wyświetlany bezpośrednio na przedniej szybie oraz kompletnie cyfrowe wnętrze o nazwie Innovision Cockpit. Wszystkie te technologie nie tylko wprowadzają klasę kompaktów na zupełnie nowy poziom, ale tez w znaczący sposób wpływają na komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz wspaniałą rozrywkę. Poczuj cyfrową rewolucję.

#DziejeSieWAutoGroupLuzar

Skontaktuj się z nami i usiądź za kierownicą nowego Golfa 8.

Wszystko o Nowym Golfie.

1.Wersje wyposażenia

Wybrane elementy wyposażenia dla wersji Golf
od 75 490 zł z VAT

2.Ciesz się cyfrową rewolucją

Dopasuj kolor oświetlenia wnętrza do swojego nastroju

Nadaj swojemu Golfowi indywidualny charakter, oświetlając jego wnętrze łagodnym światłem w 10 kolorach, a na życzenie nawet w 30 kolorach. Zimna lub cieplejsza barwa, oświetlenie pasujące do rozświetlonego miasta lub na ciemną drogę poza miastem. Każdą podróż możesz odbyć w innej, dopasowanej do okoliczności atmosferze stworzonej przez odpowiednie światło.

DZIEJE SIĘ W NOWYM GOLFIE

3.Dowiedz się więcej o connectivity

Golf. Połączony ze światem

Woman holds hand in front of the door handle at the gulf

W nowym Golfie możesz korzystać z cyfrowych usług i serwisów Volkswagena. Na życzenie od początku możesz mieć dostęp do licznych usług We Connect. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu przy użyciu Volkswagen ID, korzystanie z innowacyjnych usług online jest dziecinnie łatwe, a do tego bezpłatne. 

Z We Connect Twój każdy dzień będzie nie tylko przyjemniejszy, lecz również bardziej komfortowy. Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych informacji dotyczących samochodu, możesz wezwać pomoc drogową, odbierać online komunikaty z autoalarmu lub zaplanować wizytę w warsztacie, a smartfon może stać się mobilnym kluczykiem otwierającym i uruchamiającym Twojego Golfa.

4.Poznaj rewolucyjne systemy IQ.Drive

Bez oślepiania. W prawie każdych warunkach

Opcjonalne reflektory LED Matrix IQ.LIGHT z dynamiczną regulacją świateł drogowych Dynamic Light Assist oświetlają drogę jaśniejszym światłem o dłuższym zasięgu.

Dzięki technologii matrycowej poszczególne segmenty LED mogą być włączane lub wyłączane w zależności od potrzeb. Korzyści: podczas jazdy na światłach drogowych kamera rejestruje pojazdy nadjeżdżające z przeciwka lub jadące przed Volkswagenem, a system wyłącza te segmenty LED, których światło mogłoby oślepiać innych uczestników ruchu. 

Wybierz silnik dopasowany do Twojego stylu jazdy
Nowy Golf to pierwszy Volkswagen, wyposażony w nowe silniki eTSI (tzw. Mild-Hybrid). Model dostępny jest również z dobrze znanymi, niezadowodnymi silnikami TSI i TDI.
Poznaj silnik
Silniki eTSI charakteryzuje to, że praca silnika spalinowego jest wspierana przez instalację elektryczną 48V. Taki hybrydowy zespół napędowy (tzw. Mild-Hybrid), dostępny będzie w trzech wersjach mocy, tj. 110KM, 130KM oraz 150KM oraz łączony z automatyczną skrzynią biegów DSG. Jego zaletą są oszczędność paliwa wynosząca do 10 procent (według WLTP) oraz dynamika, którą Golf wyróżnia się już podczas ruszania z miejsca. Hamowanie i toczenie się jest wykorzystywane do ładowania baterii litowo-jonowej. Pozwala to znacznie zmniejszyć zużycie paliwa i emisję szkodliwych substancji.  

Poza silnikami eTSI, dla nowego Golfa oferowana jest szeroka paleta dobrze wszystkim znanych silników TSI oraz TDI – mocnych i wyjątkowo oszczędnych. Silniki te charakteryzuje równomierny rozwój mocy, uzyskany dzięki połączeniu niewielkiej pojemności skokowej, turbodoładowania i bezpośredniego wtrysku paliwa.

5.Zachwyć się stylistyką

Dynamiczny wygląd, charakter Golfa

Woman with croissants and water leaning against the hood of the VW Golf

Golf z dynamiczną stylistyką: pociągnięta mocno w dół maska silnika z wąskimi, podwójnymi reflektorami LED Matrix, do tego nowe logo VW. Wszystko konsekwentnie do siebie dopasowane, jak zawsze w Golfie. Z tyłu dominują wąskie światła tylne, między którymi znajduje się nowe logo i napis „Golf”. Rury wydechowe chowają się pod estetycznym dyfuzorem.

6.Sprawdź, co jeszcze znajdziesz w Nowym Golfie

Analiza otoczenia i automatyczne reagowanie

Asystent zmiany pasa ruchu diodą w lusterku zewnętrznym ostrzega przed pojazdami znajdującymi się w martwym polu widzenia lub jadącymi w odległości do 50 metrów za Golfem1. Jeżeli włączysz kierunkowskaz sygnalizując  zamiar zmiany pasa ruchu, system obliczy na podstawie położenia i prędkości, czy inny pojazd mógłby stanowić zagrożenie przy tym manewrze. W przypadku stwierdzenia zagrożenia zwróci Ci uwagę dobrze widocznym miganiem diody w odpowiednim lusterku zewnętrznym.

Dlaczego warto wybrać Nowego Golfa?

Gdy myślimy o nowym samochodzie, zwracamy uwagę przede wszystkim na jego cenę i wygląd. To nie wszystko – by podjąć mądrą decyzję, trzeba wziąć pod uwagę szereg elementów, składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership). Są to m.in. wydatki na paliwo, koszty przeglądów czy potencjalna utrata wartości.

8 powodów, by wybrać Nowego Golfa.

Umów się na jazdę próbną 
AUTO GROUP LUZAR

Józefa Jedynaka 4, 32-020 Wieliczka
Masz pytanie, zadzwoń
+48 607 600 034 +48 607 600 … (zobacz), +48 607 600 062 +48 607 600 … (zobacz)
salonvw@autoluzar.pl