Kontakt

Nowe Polo

Robi wrażenie nowoczesnymi rozwiązaniami wpływającymi na komfort i bezpieczeństwo.

Parkowanie może być prawdziwą próbą cierpliwości. Na szczęście opcjonalne systemy wspierające parkowanie, takie jak czujniki parkowania, kamera cofania czy Park Assist, znacznie ułatwiają ten trudny nieraz manewr.

Każdemu zabłysną oczy
Już od pierwszego spojrzenia można rozpoznać nowe Polo po dostępnym na życzenie1, niezwykle atrakcyjnym elemencie wyposażenia: innowacyjnych reflektorach LED Matrix IQ.LIGHT. Technologia matrycowa pozwala na jazdę z zapalonymi światłami drogowymi bez oślepiania innych uczestników ruchu.2 Lecz nie tylko z przodu nowe Polo przyciąga uwagę – do pakietu należą również opcjonalne tylne światła LED z animowanymi światłami hamowania i dynamicznymi kierunkowskazami, które płynnym ruchem światła wskazują kierunek skrętu.

 

Indywidualny wygląd typowy dla Polo

Z kompaktowymi wymiarami i świeżą stylistyką nowe Polo od razu pokazuje swoją osobowość. Szczególną uwagę zwraca przy tym nowy wygląd przodu nadwozia z opcjonalną listwą LED między reflektorami w połączeniu z reflektorami LED Matrix IQ.LIGHT. Jeżeli przyjrzymy się dokładnie, zobaczymy, że nie tylko kolorem lakieru można nadać nowemu Polo indywidualny wygląd. Każda z czterech linii wyposażenia – Polo, Life, Style lub R-Line – ma swoje charakterystyczne cechy. Na przykład dekoracyjne chromowane akcenty i inne elementy opcjonalne, jak np.: reflektory przeciwmgielne. Decyzja, którą wersję wybrać, nie jest łatwa.

Ważne informacje w zasięgu wzroku

Digital Cockpit wyświetla seryjnie1 na kolorowym wyświetlaczu wysokiej rozdzielczości o przekątnej 20,32 cm (8 cali) klasyczne treści, jak prędkościomierz i licznik kilometrów. W przypadku Digital Cockpit Pro2 treści na wyświetlaczu o przekątnej 26,04 cm (10,25 cala) można dowolnie konfigurować. Możesz na przykład wybrać wizualne prezentacje systemów wspomagających lub połączenie mapy nawigacji i informacji multimedialnych – wszystko w atrakcyjnej grafice i z animacjami.

Bezpieczna podróż w nowym Polo

Nowe Polo jest wyposażone seryjnie w asystenta utrzymania pasa ruchu Lane Assist oraz asystenta awaryjnego hamowania Front Assist, który rozpoznaje pieszych oraz pojazdy i w razie konieczności automatycznie hamuje, by zminimalizować skutki wypadku lub nawet – w idealnym przypadku – uniknąć zderzenia.1 Na życzenie nowe Polo może być wyposażone w dodatkowe systemy wspomagające, jak na przykład IQ.DRIVE Travel Assist, który prawie autonomicznie prowadzi samochód