Kontakt

Nowy Crafter Skrzyniowy

Transport dla ekipy i materiałów. Dwa w jednym.

Nowy Crafter Skrzyniowy jest przeznaczony do naprawdę ciężkiej pracy. Ulepiony z tej samej twardej gliny, co jego kierowca ma za zadanie wytrzymać bardzo dużo. Chociaż nie jest w stanie zrobić dla ciebie absolutnie wszystkiego, to nadal posiada wiele funkcji, które potrafią znacznie ułatwić codzienną pracę.

Daje z siebie wszystko. Nawet bez ładunku.

Nowy Crafter Skrzyniowy zapewnia mobilność ludziom, materiałom i maszynom. Jest naszpikowany przeróżnymi możliwościami przewożenia Twoich towarów. Przy 9,6 m2 powierzchni ładunkowej oferuje mnóstwo miejsca na ciężki sprzęt, narzędzia i urządzenia. Natomiast w jego kabinie zmieści się maksymalnie 7-osobowa ekipa, którą komfortowo dowiezie na kolejne miejsce pracy.

Różnorodność

Cała masa możliwości.

Niezależnie od przeznaczenia, jakie dla niego wybierzesz, nowy Crafter Skrzyniowy dostępny w dwóch różnych rozstawach osi, trzech długościach oraz dwóch wariantach miejsc siedzących jest tak samo zróżnicowany, jak zadania, które przed nim postawisz.

Specjalista w dziedzinie: Maksymalnego wykorzystania każdego centymetra kwadratowego.

Przy powierzchni ładunkowej 9,6 m2 (1), już na pierwszy rzut oka widać, że nowy Crafter Skrzyniowy ma do zaoferowania dużo miejsca. Ale dopiero przy bliższym poznaniu okazuje się, że kryje się pod tym więcej, niż mógłbyś sądzić. Mając do dyspozycji dostępne w opcji skrzynki ładunkowe umieszczone za kabiną kierowcy oraz skrzynki narzędziowe wzdłuż ramy pojazdu,

Konstrukcja, która wytrzyma wszystko.

Nowy Crafter Skrzyniowy jest niezwykle wytrzymały, zaprojektowany z myślą o najcięższych pracach: na podłodze znajduje się płyta o grubości maksymalnie 21 mm, której nie są w stanie uszkodzić nawet najcięższe sprzęty i urządzenia. Opuszczane na zawiasach burty oraz składany stopień z tyłu ułatwiają załadunek i rozładunek.

Konstrukcja, która wytrzyma wszystko.

Nowy Crafter Skrzyniowy jest niezwykle wytrzymały, zaprojektowany z myślą o najcięższych pracach: na podłodze znajduje się płyta o grubości maksymalnie 21 mm, której nie są w stanie uszkodzić nawet najcięższe sprzęty i urządzenia. Opuszczane na zawiasach burty oraz składany stopień z tyłu ułatwiają załadunek i rozładunek.

Ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów

Wrzuć bieg. Automatycznie.

Nowy Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie, w którym ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów idzie w parze z każdym z trzech rodzajów napędu. Dzięki wyeliminowaniu konieczności zmiany biegów przez kierowcę, pełna zatrzymań jazda w mieście staje się nie tylko wygodniejsza, lecz również ekonomiczniejsza pod względem zużycia paliwa.

Schowki i gniazda

Wszystko na swoim miejscu.

Prawdziwa wielkość tkwi w wyrafinowanych detalach. W nowym Crafterze wszystko czego potrzebujesz w codziennej pracy, od dokumentów i segregatorów, po kubek do kawy i miarkę, ma swoje właściwe miejsce. Pomiędzy spotkaniami możesz również doładować laptop oraz akumulatory do narzędzi elektrycznych za pomocą gniazda 230V umiejscowionym w obudowie fotela kierowcy.

Fotel amortyzowany ergoComfort.

Masz u niego plecy.

Żadna praca nie jest zbyt ciężka dla nowego Craftera. Ani dla jego kierowcy. Dla tych, którzy codziennie dają z siebie wszystko w pracy mamy spore ułatwienie. Dostępny w opcji amortyzowany fotel ergoComfort skutecznie tłumi i amortyzuje wszelkie wyboje i garby na drodze. Jest ponadto wyposażony w 20-punktowy układ regulacji pozwalający na indywidualne ustawienie jego pozycji, a nawet może być doposażony w funkcje podgrzewania i masażu.

System multimedialny.

Zawsze w łączności.

Dzięki dostępnemu w opcji systemowi nawigacji „Discover Media”2, możesz wybrać najlepszą drogę do celu, uprzyjemniając sobie podróż ulubioną muzyką nie rezygnując przy tym z doskonałej jakości dźwięku. Wielofunkcyjna kierownica (opcja dodatkowo płatna) nie służy Ci jedynie do kierowania, lecz również umożliwia sterowanie nawigacją i systemem audio.