Kontakt

Nowy ID.3

Ewolucja elektromobilności nowego ID.3

Nowy ID.3 to kolejny etap rozwoju elektromobilności w Volkswagenie. Dzięki czystym liniom ID.3 wygląda bardziej dojrzale, a liczne seryjne systemy wspomagające i wysoka jakość materiałów we wnętrzu zrobią wrażenie na każdym. Tak właśnie powinna wyglądać elektryczna mobilność naszych czasów.  Przykładem mogą być komfortowe funkcje ładowania, takie jak Plug & Charge, lub praktyczne aplikacje, z których niektóre można aktywować dodatkowo po zakupie jako funkcje Upgrade.

Możliwość późniejszych indywidualizacji w nowym ID.3

W nowym ID.3 możesz aktywować jako Upgrades wiele praktycznych funkcji. Na przykład, w zależności od wyposażenia, mogą to być następujące funkcje opcjonalne:

  • nawigacja dla radia Ready 2 Discover lub Ready 2 Discover Max,
  • oświetlenie Ambiente (w wielu kolorach),
  • klimatyzacja Air Care Climatronic,
  • aktywny tempomat ACC.

ID.3 Bogaty o asystenta parkowania

IQ.DRIVE to zbiorcze określenie wszystkich inteligentnych systemów wspomagających Volkswagena.

Jeżeli zdecydujesz się na Park Assist Plus z funkcją pamięci, Twój nowy ID.3, jadąc z prędkością poniżej 40 km/h, może rozpoznać odpowiednie miejsca parkingowe równoległe do drogi, a przy prędkości poniżej 20 km/h – miejsca prostopadłe do jezdni. Oprócz tego możesz go nauczyć nawet pięciu indywidualnych manewrów parkowania. Funkcja pamięci zapamiętuje manewry przy prędkości poniżej 40 km/h i drodze nie przekraczającej 50 metrów – na przykład by zaparkować na parkingu lub w garażu. Wystarczy, że raz samodzielnie zaparkujesz swojego Volkswagena i zapiszesz manewr parkowania w pamięci. Potem ID.3 może automatycznie powtarzać wyuczony manewr. Naturalnie kierowca musi obserwować proces i w razie konieczności podjąć odpowiednie działania.

Nawet dobre rzeczy mogą być lepszy, nowy wygląd ID.3

Masywne zderzaki, atrakcyjne nowe kolory lakieru, jak Dark Olivine Green metalik, i przemyślane detale w przedniej części nadwozia sprawiają, że nowy ID.3 wygląda świeżo, jednocześnie nie tracąc nic z charakterystycznego wizerunku rodziny ID. Przednia pokrywa otrzymała wyostrzone linie i jest dowodem, że nawet dobry design można jeszcze ulepszyć. Uwagę zwracają także nowe tylne światła z opcjonalnymi dynamicznymi kierunkowskazami oraz innowacyjne diodowe reflektory matrycowe IQ.LIGHT.

ID.3 gwarantuje piękne widoki, z wielką przeszkloną powierzchnią, obejmującą prawie całą szerokość dachu, opcjonalny dach panoramiczny sam w sobie przyciąga spojrzenia. Lecz najważniejsze jest to, że umożliwia podziwianie nieba

ID.3 To geniusz przestronności, widać to w jego wnętrzu

Nowy ID.3 to limuzyna w kompaktowym formacie. Długi rozstaw osi – typowy dla samochodów elektrycznych – nie tylko zapewnia stabilność na drodze, lecz przede wszystkim umożliwia zmienność konfiguracji inteligentnie zaprojektowanego wnętrza. Dzięki temu w ID.3 może wygodnie podróżować nawet pięć osób. Spokój podczas jazdy to jedna z istotnych zalet samochodów elektrycznych. Funkcja masażu oferowana przez opcjonalne siedzenia z elektryczną regulacją dodatkowo podnosi komfort jazdy nowym ID.3. Siedzenia obszyte są nową, wytrzymałą tkaniną wysokiej jakości. 

ID.3 to imponujące systemy wspomagania kierowcy

Opcjonalny Travel Assist może utrzymywać pas ruchu, odległość od jadącego z przodu pojazdu oraz ustawioną przez kierowcę prędkość maksymalną.  Travel Assist dysponuje także funkcją przewidującej regulacji prędkości oraz asystentem skrzyżowań i może dostosować prędkość do obowiązujących ograniczeń oraz przebiegu drogi (zakręty, ronda itp.).

Ładowanie ID.3 staje się jeszcze wygodniejsze

Z Plug & Charge1 – nowym standardem wygodnego ładowania2 ładowanie Twojego modelu Volkswagena ID. stało się teraz jeszcze łatwiejsze. Wszystko, czego potrzebujesz, to ID. Software 3.1 lub wyższe, aplikacja We Connect ID. oraz taryfa na ładowanie We Charge uwzględniająca Plug & Charge. Wystarczy wtedy podjechać do stacji ładowania Plug & Charge3, aktywować Plug & Charge w aplikacji oraz w samochodzie i podłączyć kabel. Logowanie, ładowanie i rozliczenie następują automatycznie. 

Chcesz dowiedzieć się więcej, o wszystkich funkcjach nowego ID.3?

Odwiedź stronę Volkswagena i poznaj nową elektromobilność.