Kontakt

Id.3 przetestuj, żeby poczuć różnicę

WYSTARTUJ Z NEUTRALNYM BILANSEM CO2

Modele ID.3 i ID.4 przekazywane do swoich nabywców mają neutralny bilans emisji CO21. Abyś od początku miał lepszy bilans CO2 niż porównywalny samochód z silnikiem spalinowym, przede wszystkim redukujemy i eliminujemy CO2 w produkcji stosując różne działania opisane w artykule „Razem dla ochrony klimatu”. Należy do nich na przykład stosowanie energii ze źródeł odnawialnych zarówno przy produkcji ogniw akumulatorowych, jak i w zakładach w Zwickau, gdzie jest produkowany ID.3. Niemożliwe do uniknięcia emisje CO2 od produkcji do momentu przekazania nabywcy, określone w specyficznym bilansie ekologicznym, kompensujemy poprzez certyfikowane projekty mające na celu ochronę klimatu. 

Z ID.3 z pakietem stylistycznym wnętrza nie będziesz chciał wysiąść. Nie tylko przednie, lecz również tylne siedzenia gwarantują wysoki komfort, między innymi dzięki środkowemu podłokietnikowi i dwóm uchwytom na napoje. A jeżeli chciałbyś przewozić większy bagaż, możesz złożyć oparcie tylnego siedzenia lub wykorzystać otwór w oparciu do przewożenia długich przedmiotów. Spośród 30 kolorów oświetlenia Ambiente z pewnością wybierzesz taki, który pasuje do Twojego charakteru i nastroju. Ogrzewana kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą i pedały ze stali nierdzewnej „play/pause” jednoznacznie mówią, że hamowanie to tylko przerwa przed kolejnymi chwilami przyjemności, jaką daje prowadzenie ID.3.

Duża moc, szybkie ładowanie.

Rano wygodnie dojechać do biura, przedtem jeszcze podrzucić dzieci do szkoły, a wieczorem wrócić – na jednym ładowaniu baterii to zasadniczo żaden problem. Poradzi sobie z tym każda z baterii ID.3. Obecnie do wyboru są baterie 58 kWh lub 77 kWh. Mniejsza bateria będzie dostępna w późniejszym terminie. Ponadto dajemy gwarancję na baterie wszystkich modeli ID.1 na osiem lat lub 160 tys. km.

ID. Light komunikuje się z Tobą wizualnie, a w połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacji pomoże spokojniej poruszać się po drogach. Jeżeli korzystasz z obsługi głosowej, system zareaguje sygnałem świetlnym na Twój głos. Gdy tylko opuścisz swojego ID.3, pożegna się z Tobą inteligentnym sygnałem świateł ID. Light.