Kontakt

Caddy

Niezawodność w każdej sytuacji.

Co sprawia, że nowy Caddy jest wart uwagi? Podobnie jak model poprzedni, czwarta generacja Caddy cechuje się jeszcze większą funkcjonalnością i komfortem. Co więcej, niezawodność, uniwersalność i wszechstronność stanowią dodatkowy atut tego modelu. Czwarta generacja Caddy sprawdzi się idealnie podczas wypadu na zakupy, rodzinnych wakacji czy też imprezy integracyjnej wymagającej transportu większej grupy uczestników.

Korzystaj z praktycznych opcji przechowywania.

Caddy oferuje wiele możliwości dla przechowywania dużych i małych przedmiotów. Model ten wyposażony jest w kilka uchwytów na napoje i praktycznych schowków, np. w drzwiach i konsoli środkowej. Ponadto bezpośrednio nad fotelami kierowcy i pasażera znajduje się przestronna półka dachowa.

Dużo przestrzeni.

W modelu Caddy, wnętrze samochodu może być dowolnie zmieniane w zależności od Twoich codziennych potrzeb. Nie ważne czy chcesz przetransportować 7 osób, obfite zakupy, czy mniejsze gabarytowo meble – Caddy sprawdzi się doskonale!1

Zabezpiecz swój ładunek.

Caddy może zostać wyposażony w regulowaną ściankę działową oraz praktyczne zaczepy do mocowania, które gwarantują solidne zabezpieczenie i bezpieczny transport Twojego ładunku.

Wygodny załadunek i rozładunek.

Wszechstronność modelu Caddy widoczna jest również w niskim progu załadunkowym i równej powierzchni ładunkowej, co w znacznym stopniu ułatwia załadunek i rozładunek. Klapa tylna z szybą, wygodny system dotykowego zamykania lub opcjonalne tylne drzwi skrzydłowe zapewniają dodatkowy komfort.

Oszczędniejszy niż kiedykolwiek.

Zarówno dla wszystkich nowoczesnych, niezwykle wydajnych i mocnych silników TSI oraz ekonomicznych silników TDI, standardem jest rozwiązanie BlueMotion Technology. Silniki te spełniają wszystkie wymagania normy emisji spalin Euro 6.

Ciesz się jeszcze niższym zużyciem paliwa.

W modelu Caddy TDI BlueMotion osiągnęliśmy jeszcze niższe zużycie paliwa niż w przypadku wcześniejszych generacji. Dzięki średniemu zużyciu oleju napędowego wynoszącemu 4,2 l na 100 km i emisji CO₂ w cyklu mieszanym wynoszącej 109 g/km model ten jest najbardziej ekonomicznym pojazdem pasażerskim typu Caddy, jaki kiedykolwiek skonstruowaliśmy.

Gaz ziemny – tajny składnik oszczędności.

Ekonomiczny model Caddy TGI BlueMotion jest idealnym rozwiązaniem dla oszczędnych klientów. Jest on zasilany sprężonym gazem ziemnym (CNG)2 i benzyną, gdzie przy pełnych zbiornikach, uruchomienie następuje w bardziej ekonomicznym trybie CNG. Po całkowitym zużyciu paliwa układ zarządzania silnikiem automatycznie przełącza się podczas jazdy na zasilanie benzyną.