Kontakt

Multivan

Niezmiennie urzekający.

Od ponad 65 lat Multivan jest doskonałym towarzyszem kierowców w ich codziennym życiu i czasie wolnym. Jego przestronne i uniwersalne wnętrze inspiruje. Ponadto wysokiej jakości wyposażenie wnętrza, najnowocześniejsze systemy informacyjno-rozrywkowe, zaawansowane systemy wspomagania kierowcy oraz ekonomiczne silniki spełniają wszystkie możliwe wymagania.

Przestrzeń zapewniająca maksymalną uniwersalność.

Kierowca i pasażerowie podróżujący we wnętrzu, które może pomieścić do siedmiu komfortowych foteli1 docenią w pełni wystarczającą przestrzeń nad głową i na nogi, nawet w drugim i trzecim rzędzie siedzeń. Unikatowa cecha: w celu zaaranżowania wnętrza w taki sposób, aby pasażerowie siedzieli twarzami to siebie, poszczególne fotele w drugim rzędzie wystarczy obrócić o 360 stopni, co zajmuje tylko chwilę i nie wymaga złożonej rekonfiguracji.

Ciesz się wygodą przy pracy.

Opcjonalny stolik udostępnia nie tylko okrągłą powierzchnię, ale również kilka szuflad na małe i duże przedmioty. Gdy stolik nie jest używany, jego blat można obrócić o 90°, złożyć całość i opuścić na podstawę. Wielofunkcyjny stolik można następnie przesuwać wzdłuż dwóch dodatkowych środkowych szyn między pojedynczymi fotelami.

Podłoga przedziału pasażerskiego z materiału drewnopodobnego.

Domowa atmosfera.

Wytrzymała i zmywalna drewnopodobna podłoga „Halifax Maple” jest dostępna na życzenie2 i tworzy w przedziale pasażerskim domowy nastrój.

Wielofunkcyjna kierownica i sterowanie głosem.

Sterowanie funkcjami jest niezwykle łatwe.

Obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica dobrze leży w dłoniach i zapewnia niezwykle wysoki komfort obsługi. W połączeniu z opcjonalną funkcją sterowania głosem w ogromnym stopniu poprawia wrażenia podczas jazdy.

Elektrycznie sterowana klapa tylna i drzwi przesuwne.

Łatwiejszy załadunek i rozładunek.

Elektryczne sterowanie klapą tylną i drzwiami skrzydłowymi zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie. Załadunek i rozładunek staje się dzięki temu łatwiejszy. 
Multivan może być opcjonalnie wyposażony w elektrycznie sterowaną klapę tylną lub tylne drzwi skrzydłowe.

Elektrycznie składane lusterka drzwiowe.

Większy komfort.

Elektrycznie podgrzewane i regulowane lusterka drzwiowe stanowią wyposażenie standardowe. Opcjonalnie lusterka mogą być wyposażone również w funkcję elektrycznego składania. W zależności od modelu obudowy lusterek mogą być lakierowane lub nielakierowane.

Oświetlenie.

Ciesz się optymalną widocznością.

Energooszczędne reflektory przednie LED i układ oczyszczania reflektorów przednich zapewniają dobrą widoczność. Przyciemniane lusterko wewnętrzne zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed nieprzyjemnym oślepianiem przez pojazdy jadące z tyłu.

Rozwiązanie BlueMotion Technology.

Większa oszczędność paliwa.

Modele samochodów Volkswagen, w których zastosowano rozwiązanie BlueMotion Technology, są zgodne z ideą „Think Blue”. Dlatego każdy pojazd z najnowocześniejszym silnikiem spełniającym wymagania normy emisji spalin Euro 6 jest wyposażony w system start/stop, układ hamulcowy z odzyskiem energii, układ wspomagający ruszanie pod górę i opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.