Kontakt

Transporter Podwozie

70 lat historii.

Wszystko zaczęło się ponad 70 lat temu w fabryce firmy Volkswagen: Wykorzystywane tam wózki na kółkach posłużyły jako wzór dla Volkswagena Bulli. Transporter 6.1 Skrzyniowy jest wierny tym tradycjom. Ciężki ładunek czy trudny teren – wyposażony w pojedynczą lub podwójną kabinę pojazd o różnych wariantach skrzyni poradzi sobie z prawie każdym zadaniem.

Trudny teren? Najłatwiejsze zadanie

Pod górę, z góry i na przełaj. W grząskim bagnie lub na wyboistych drogach leśnych. Transporter 6.1 Skrzyniowy pomaga realizować cele biznesowe. Dzięki możliwości wjazdu na wzniesienie o nachyleniu 37° oraz ładowności do 1254 kg nie zawiedzie przy żadnym z Twoich przedsięwzięć. Asystent ruszania pod górę i zjazdu ze wzniesienia oraz mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego sprawiają, że prowadzi się jeszcze pewniej, nawet na trudnej trasie.

Nie rezygnuję z trudnych zadań

Ciężki ładunek czy trudny teren – dzięki opcjonalnemu napędowi na wszystkie koła 4MOTION i dwusprzęgłowej skrzyni biegów DSG przez cały rok Twój Volkswagen Transporter 6.1 Skrzyniowy zapewnia wygodną i komfortową jazdę.

Ogrzewanie i klimatyzacja.

Realizujesz zlecenia bez względu na pogodę? W 30-stopniowym upale, gdy słońce bezlitośnie grzeje w kabinę lub gdy zimą przyjdzie silny mróz? Z tym poradzą sobie tylko najtwardsi – oraz ci, którzy mają odpowiednie systemy ogrzewania i klimatyzacji. One przez cały rok utrzymują optymalną temperaturę w kabinie Twojego Transportera 6.1. 

Łączność z całym światem.

Sprytniejsza realizacja zleceń: Dzięki aplikacji We Connect zawsze otrzymujesz wszystkie niezbędne informacje – zawodowe i prywatne.

Systemy wspomagające kierowcę.

Wsparcie kierowcy w sytuacjach krytycznych.

Inteligentne systemy wspomagające kierowcę jeszcze bardziej poprawiają komfort jazdy Transporterem Podwoziem dzięki ostrzeganiu kierowcy o wykryciu jego zmęczenia oraz utrzymywaniu stałej prędkości.