Kontakt

NOWY AMAROK

Mistrz uniwersalności: nowy Amarok

Niezawodność i wszechstronność – prawie dla każdego rodzaju działalności? To Amarok ma w swoich genach. Chętnie to również pokazuje: napis „AMAROK” jest wytłoczony prawie na całej szerokości pokrywy. Liczne nowe funkcje i systemy pozwalają korzystać z niego jeszcze bardziej intensywnie. W ten sposób samochód ten staje się uniwersalnym i niezawodnym samochodem dostawczym. Przestrzeń ładunkowa z oświetleniem diodowym, uchwyty mocujące, gniazdo 12 V, oświetlenie przestrzeni ładunkowej / elektryczna roleta przestrzeni ładunkowej Hak do holowania przyczepy o masie 3,5 t – teraz również dla każdej automatycznej skrzyni biegów Przestrzeń ładunkowa pomiędzy nadkolami pomieści paletę euro w poprzek, którą można stabilnie zamocować dzięki umieszczonym tam uchwytom.

Większy rozstaw osi
                                   Nowy Amarok  mierzy 5350 mm i jest tym samym dłuższy o 96 mm od swojego poprzednika. Rozstaw osi 3270 mm to dodatkowe 173 mm, dzięki którym w podwójnej kabinie jest jeszcze więcej miejsca. Jednak rozstaw osi mocniej się zmienił od całkowitej długości, co oznacza, że zmniejszyły się zwisy samochodu. To z kolei przekłada się na większy kąt natarcia i lepsze przystosowanie do jazdy w terenie.

Tutaj 4×4 nie oznacza 16, lecz napęd stały

 

Nowy Amarok ma gotową odpowiedź na prawie każdą sytuację na drodze. Dlatego też oferuje nowoczesną 10 stopniową skrzynię biegów oraz stały napęd na cztery koła. O rozwinięcie odpowiedniej mocy dba silnik wysokoprężny 6-cylindrowy o pojemności 3.0

Więcej trybów jazdy, większy komfort jazdy

Więcej jest wstępnie skonfigurowanych trybów jazdy – teraz pomagają one kierowcy w większej liczbie sytuacji podczas jazdy w terenie. Komfort jazdy zwiększa ponad 30 dostępnych na życzenie systemów wspomagających kierowcę, z czego 20 jest zupełną nowością w modelu Amarok.

Głębokość brodzenia 800 mm

O całe 300 mm więcej od poprzedniej wersji modelu: głębokość brodzenia 800 mm pozwala miłośnikom samochodów offroadowych jeszcze bardziej zagłębić się w świat jazdy terenowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
 12 25 27 800 wew. 1

dostawcze@autoluzar.pl