Kontakt

Arteon Shooting Brake

Więcej miejsca na styl i komfort.

Innowacyjny design Arteona Shooting Brake pokazuje, jak powinno wyglądać połączenie ekskluzywności i praktyczności – od przyciągającego spojrzenia przodu, przez smukłą linię nadwozia, aż po imponująco pojemny bagażnik.

Zatop wnętrze w swoim ulubionym kolorze. Subtelne, białe oświetlenie wnętrza wykorzystuje światło pośrednie, by stworzyć przyjemną atmosferę.

  •  Dostępne w 30 różnych kolorach (opcjonalnie). 
  • Delikatnie podświetla deskę rozdzielczą, centralny panel, a także przednie i tylne drzwi. 
  • Wybrany kolor pojawia się też na cyfrowych wyświetlaczach Digital Cockpit Pro.

Pewność siebie wyniesiona na nowy poziom.

Zniewalający design tylnej części nadwozia sprawia, że Arteon Shooting Brake wyróżnia się w swojej klasie. Każdy, kto zechce podkreślić styl lub sportowy charakter Arteona Shooting Brake, może wybrać spośród wersji wyposażenia Elegance lub R-line, która jest wzbogacona o jeszcze więcej dodatków.

Bezprecedensowy design świateł

Nowy design tylnych świateł LED jeszcze bardziej podkreśla drapieżne nadwozie Arteona Shooting Brake. Dostępne są także w pakiecie wyposażenia Dynamic. W tej wersji, diody LED tworzą efekt 3D, a w trakcie hamowania płynnie przechodzą pomiędzy tylnymi światłami, a światłami stop, co świetnie komponuje się z funkcją sekwencyjnych świateł kierunkowskazów. Dodatkowo, możesz korzystać też z oświetlenia podczas wsiadania lub wysiadania, które pomoże Ci w drodze do samochodu lub drzwi wejściowych.

Przestronne wnętrze powita Cię luksusowymi wygodami. Wszystkie elementy sterujące możesz dopasować do własnych wymagań, podczas gdy harmonijnie skoordynowane kolory i materiały stworzą aurę ekskluzywności. Niezależenie od tego, który wariant wybierzesz, możesz przebierać pośród obić foteli – od materiałowych, przez ArtVelour, po skórę Nappa. Wstawki z aluminium lub drewna szlachetnego zadadzą wnętrzu jeszcze większego szyku, ciesząc zarówno wzrok, jak i zachwycając podczas dotyku. W takim wnętrzu każda podróż będzie niesamowitą przyjemnością.