Kontakt

CADDY CALIFORNIA – więcej niż kamper

Witamy w rodzinie.

Odkryj na nowo wolność – poznaj nowy, ekscytujący design Caddy California i daj się zainspirować licznymi innowacjami, przemyślaną koncepcją wnętrza z pięcioma siedzeniami oraz wieloma innymi nowościami. Caddy California oferuje Ci wygodną przestrzeń do spania, wysuwaną minikuchnię i chowany składany stół z krzesłami, który w łatwy sposób można schować. Całość dopełnia przestronny namiot dla 4–6 osób – przedsionek doczepiany do samochodu, dostępny opcjonalnie w ofercie Oryginalnych Akcesoriów Volkswagen. Na życzenie namiot może być wolnostojący, co zapewni Ci dużą elastyczność. Nowoczesne systemy wspomagające kierowcę zapewnią Ci komfortową jazdę, cyfrowy kokpit najwyższej jakości (Digital Cockpit) przekaże przejrzyste informacje, a główny ekran dotykowy dostarczy zaawanasowanej technologicznie inforozrywki oraz mobilnych usług online (Innovision Cockpit).

Biwakuj, kiedy tylko CHCESZ.

Wyśpij się wreszcie i wstaniesz z uśmiechem na twarzy! Niezależnie od pozycji, wbudowane pod materacem sprężyny talerzowe zapewnią Ci duży komfort podczas leżenia i snu, a dwie kratki wlotu powietrza mocowane dodatkowo po stronie kierowcy i pasażera – dobrą wentylację. Łóżko opiera się na karoserii, dzięki czemu bardzo łatwo je rozłożyć i złożyć. Ponadto pod stelażem zyskasz dodatkowe miejsce na bagaże. W przestronnym i wygodnym łóżku tylnym Caddy California o wymiarach 1980 mm x 1070 mm będziesz miał mnóstwo miejsca do leżenia, odpoczynku i relaksu. Mając opcjonalnie dostępny przeszklony dach panoramiczny, będziesz mógł zasypiać pod rozgwieżdżonym niebem.

Gotuj, kiedy chcesz.

Mała własna kuchnia w tylnej części Caddy California zapewni Ci praktyczną przestrzeń do przechowywania przedmiotów. Podczas przyrządzania przysmaków na jednopalnikowej kuchence gazowej dzięki dwóm prowadnicom będziesz miał zawsze pod kontrolą swoje sprzęty kuchenne. Przy otwartej klapie bagażnika wnęka kuchenna ma wysokość dwóch metrów, dzięki czemu w połączeniu z doczepionym namiotem będziesz dysponował osłoniętym i przytulnym miejscem do gotowania. Niezbędna do gotowania butla gazowa o masie ok. 1,85 kg (niewchodząca w zakres wyposażenia podstawowego) jest hermetycznie przechowywana w module.

Powiększamy przestrzeń.

Abyś miał jeszcze więcej miejsca i poczuł się jak prawdziwy obieżyświat, Caddy California ma dla Ciebie coś jeszcze: namiot przedsionek, w razie potrzeby wolnostojący, który błyskawicznie rozłożysz dzięki pompowanemu szkieletowi pneumatycznemu, z dużymi oknami i miejscem do spania dla 4–6 osób. Namiot możesz bez problemu powiększyć i doczepić do tylnej części pojazdu, możesz go jednak również odłączyć, wybierając się na wycieczkę. Dzięki temu zawsze możesz cieszyć się swobodą i elastycznością.

Przytulnie? Czemu nie?

 

Caddy California podczas postoju lub po przybyciu do celu podróży będziesz mógł zawsze cieszyć się przytulną atmosferą. Łatwe w montażu firanki osłonią Cię przed ciekawskimi spojrzeniami, a dodatkową szczyptę romantyzmu we wnętrzu pojazdu zapewnią ściemniane lampy. Ciepłe białe światło dyskretnie, ale skutecznie rozświetli mieszkalną część samochodu.

Przyjemność siedzenia

Nie lubisz uciążliwego składania i rozkładania? Caddy California służy Ci pomocą – w schowku pod łóżkiem znajdziesz dwa składane krzesła i składany stół, dzięki którym zawsze będziesz mógł wygodnie usiąść i jeszcze bardziej delektować się przyrządzonym posiłkiem. Ruszając w drogę, będziesz mógł bezpiecznie schować meble kempingowe i kontynuować podróż.

Caddy California. Idealna dla Ciebie

Caddy jest  idealnym autem dla osoby, która uprawia hobby lub wykonuje pracę w terenie i czasami musi zostać na noc.

Jesteś fotografem, dziennikarzem, który robi relację z imprezy. Wędkarzem, który lubi nocne połowy. 

Caddy California sprawdzi się idelanie!

Intuicyjna obsługa.

Wnętrze Caddy California zostało zaprojektowane całkowicie na nowo i wyposażone w wiele elementów cyfrowych. Po raz pierwszy minikamper jest opcjonalnie wyposażony w cyfrowe przyrządy – cyfrowy kokpit. Kokpit i systemy infotainment tworzą środowisko cyfrowe najnowszej generacji (Innovision Cockpit). Cyfrową postać otrzymało również wiele innych elementów obsługi:między innymi moduł przycisków sterujących funkcjami świateł i widoczności oraz przyciski bezpośredniego dostępu do różnych funkcji menu. Ponadto Caddy California może się pochwalić aktywną wentylacją przedziału pasażerskiego, wygodnymi ergonomicznymi fotelami i nowym układem siedzeń. Fotele w drugim rzędzie można bardzo prosto i szybko wymontować – w ten sposób w kilku prostych krokach będziesz miał jeszcze więcej miejsca na bagaże.

 

POBIERZ katalog CADDY CALIFORNIA     211013-VWD-Caddy-5-katalog-2021-v3.1