Kontakt

Caddy Furgon

Sprosta niemal każdemu zadaniu.

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, wymagające szybkich i profesjonalnych rozwiązań. Nowy Caddy Furgon to pojazd, który zapewni optymalne wsparcie w praktycznie każdej sytuacji. Ten funkcjonalny, wszechstronny, zwrotny i lekki kompaktowy samochód dostawczy oferuje wszystko co niezbędne, aby zademonstrować klientom Twój profesjonalizm.

Łatwy i bezpieczny załadunek

Przestrzeń ładunkowa modelu Caddy Furgon wynosi do 3,7 m³. Przemyślany system schowków ułatwia pracę. Bezpieczny transport zapewniają ścianki działowe, kratki ochronne i szyny do mocowania.

Systemy schowków.

Doskonała organizacja codziennej pracy.

Caddy Furgon jest wyposażony w szereg różnorodnych schowków, dzięki którym można w pełni skupić się na ważnych aspektach wykonywanej pracy. W samochodzie wszystko ma swoje miejsce – rękawice robocze, składane miarki czy śniadaniówka.

Przedział ładunkowy.

Skonfiguruj pojazd odpowiednio do swoich potrzeb.

Caddy Furgon góruje pod względem funkcjonalności nad wszystkimi innymi pojazdami i zapewnia szeroki wybór podłóg oraz przegród przedziału ładunkowego. Możesz z łatwością skonfigurować swoje mobilne miejsce pracy stosownie do własnych potrzeb.

Bezpieczeństwo ładunku.

Ciesz się wysokim poziomem bezpieczeństwa ładunku.

Solidne kratki ochronne i praktyczne wyposażenie montażowe umożliwiają dokładne dostosowanie przedziału ładunkowego do Twoich sprecyzowanych potrzeb.

Rozwiązania zastosowane w tylnej części nadwozia.

Wygodny załadunek i rozładunek.

Wsiadanie i wysiadanie. Załadunek i rozładunek. Drzwi samochodu dostawczego są w ciągu dnia wielokrotnie otwierane i zamykane. Wiąże się to z dużym obciążeniem. Dlatego też w modelu Caddy Furgon stosowane są zawiasy, szyny i klamki spełniające najwyższe wymagania. Mocnymi stronami samochodu są również niski próg załadunkowy i liczne warianty drzwi.

Gaz ziemny – tajny składnik oszczędności.

Ekonomiczny model Caddy Furgon TGI BlueMotion1 jest idealnym rozwiązaniem dla oszczędnych klientów. Jest on zasilany sprężonym gazem ziemnym (CNG)2 i benzyną. Gdy zbiorniki są pełne, uruchomienie następuje w bardziej ekonomicznym trybie CNG. Po całkowitym zużyciu paliwa układ zarządzania silnikiem automatycznie dokonuje podczas jazdy przełączenia na zasilanie benzyną.

Napęd na wszystkie koła 4MOTION.

Lepsza przyczepność.

Caddy z opcjonalnym napędem na wszystkie koła 4MOTION sprawdza się doskonale nawet w skrajnych warunkach pogodowych.

Ciesz się znakomitym komfortem jazdy.

Dzięki inteligentemu systemowi przekładni, opcjonalna sześciobiegowa lub siedmiobiegowa skrzynia biegów płynnie zmienia bieg na kolejną zaprogramowaną wartość w odpowiednim momencie. Zapewnia to doskonały komfort jazdy, bez przerw w przekazywaniu mocy. Biegi można również w każdej chwili zmienić ręcznie przez jego lekkie naciśnięcie.

Systemy radiowe i nawigacyjne.

Rozrywka podczas każdej podróży.

Systemy informacyjno-rozrywkowe modelu Caddy Furgon dzięki łatwej obsłudze, doskonałej łączności i dobremu dźwiękowi inspirują i uprzyjemniają codzienną rutynę.