Kontakt

Caddy CARGO

Caddy Cargo
Na wszystko, co przyniesie przyszłość

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży kurierskiej, dostawczej czy budowlanej, innowacyjny system informacyjno-rozrywkowy w Caddy Cargo oraz ergonomiczne miejsce pracy kierowcy sprawiają, że Caddy Cargo stanie się idealnym i profesjonalnym partnerem w Twojej codziennej pracy.

MOCNY I INTELIGENTNY

Caddy Cargo to więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka: z łatwością może przewieźć do 772 kg2, w tym do 100 kg na dachu. Wyjątkowo szerokie drzwi przesuwne (dostępne w wersji Caddy Cargo Maxi) i innowacyjny system zamykania i uruchamiania Keyless Advanced3 zapewniają wyjątkowo łatwy dostęp. Najnowocześniejsze rozwiązania można również znaleźć we wnętrzu pojazdu: opcjonalny Innovision Cockpit3 łączy w sobie system nawigacji i Active Info Display3, tworząc innowacyjną przestrzeń informacyjno-rozrywkową. Możesz wybierać spośród systemów nawigacji Discover Media3 i Discover Pro3. Oprócz kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 25,4 cm (10 cali), różnych opcji map i bezpłatnych aktualizacji map wersja Pro zapewnia sterowanie głosowe, wygodną telefonię, dostęp do mediów i internetu oraz bezprzewodowe połączenie App-Connect3. Ponadto Caddy Cargo zapewnia dostęp do wielu innych mobilnych usług online firmy Volkswagen Samochody Dostawcze.

POCZUJ KOMFORT

Oszczędność czasu podczas codziennej gorączkowej pracy: sprytny system przechowywania zapewnia, że wszystko jest pod ręką. Nowe fotele ergoComfort3 oraz podłokietniki dla kierowcy i pasażera z przodu sprawiają, że nawet najdłuższe podróże są odprężające. Składane przednie siedzenie pasażera ma również nowy panel tylny3, który służy jako praktyczna powierzchnia do pisania i jest łatwo dostępny z siedzenia kierowcy. Reflektory LED z nowymi światłami przeciwmgielnymi LED z funkcją doświetlania zakrętów i gniazdem 230V3 sprawiają, że podróżowanie i praca w Caddy Cargo są jeszcze przyjemniejsze.

DOSKONAŁA ŁADOWNOŚĆ.

Caddy i Caddy Cargo odniosły już spektakularne zwycięstwo: w ankiecie czytelników specjalistycznego magazynu „LOGISTRA” najnowsza, piąta generacja Caddy imponowała ekscytującym, wyrazistym designem, nowoczesnymi systemami wspomagania kierowcy i innowacyjnym systemem Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilnymi usługami online. Liczne innowacje otrzymały nagrodę „Najlepsza praktyka: innowacje 2020 – pojazdy i flota”, a magazyn pojazdów użytkowych i logistyki magazynowej pochwalił Caddy i Caddy Cargo za ich wyjątkową wszechstronność i przydatność do codziennego użytku. Gratulacje!

Dokądkolwiek chcesz się udać, możesz polegać na mocnych silnikach Caddy Cargo.

Wszystkie silniki już teraz spełniają normy emisji spalin Euro 6d-ISC-FCM. Wszystkie mają filtry cząstek stałych i są bardziej ekonomiczne niż ich poprzednicy. Cztery silniki spalinowe dostępne dla Caddy Cargo to jedne z najbardziej wydajnych i ekonomicznych silników TSI i TDI, jakie kiedykolwiek zostały zamontowane w pojeździe tej klasy. Silniki TDI mają również znacznie niższą emisję NOx.
Rozwiązania zastosowane w tylnej części nadwozia.

NIEZRÓWNANA elastyczność.

Bagażnik Caddy Cargo jest przygotowany na prawie wszystko. Nowe drzwi skrzydłowe bez okien są szczególnie wytrzymałe. Elektryczne wspomaganie domykania tylnej klapy, drzwi przesuwnych i bardzo szerokich drzwi przesuwnych (dostępnych dla wersji Caddy Cargo Maxi), a także zoptymalizowane oświetlenie przestrzeni ładunkowej LED3 sprawiają, że załadunek jest bardzo łatwy i przyjemny o każdej porze dnia. Możesz wybrać i zastosować solidne wykładziny podłogowe zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Elastyczne zabezpieczenia przestrzeni bagażowej, a także oddzielny zamek bagażnika3 zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. Zapewnia, że ​​drzwi do kabiny pozostają zamknięte, a Ty możesz w pełni skoncentrować się na załadunku. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, po prostu połóż ładunek na dachu, gdzie możesz przetransportować kolejne 100 kg materiału.

Zaprojektowany z myślą o najdrobniejszych szczegółach

Mówią, że najpierw praca, a potem przyjemności. Dzięki wydajnemu i ekonomicznemu układowi napędowemu Caddy Cargo teraz nie musisz wybierać, ponieważ i praca, i przyjemność z jazdy są możliwe w tym samym czasie. Napęd na wszystkie koła 4MOTION3 6 7 lub dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG3 7 dowiozą Ciebie wszędzie nawet w trudnych warunkach.

Napęd na wszystkie koła 4MOTION.

Każde koło pracuje idealnie.

Napęd na wszystkie koła 4MOTION1 2 3 wykorzystuje elektronicznie sterowane sprzęgło wielopłytkowe na tylną oś, aby automatycznie dostosować przenoszenie mocy do sytuacji na drodze. Niska waga układu to podstawa optymalnych właściwości jezdnych i wysokiej dynamiki jazdy.

MATERIAŁY DO POBRANIA

POBIERZ KATALOG CADDY CARGO

211013-VWD-Caddy-5-Cargo-katalog-2021-v3.1