Kontakt

Kontakt

Drodzy klienci!

  Wychodząc na przeciw trudnej sytuacji związanej z koronawirusem informujemy, że nasz dział handlowy jest dla Państwa otwarty od 9 do 17, a wszystkie nasze samochody demonstracyjne i ekspozycyjne są na bieżąco dezynfekowane, a ich wnętrza ozonowane, aby do minimum ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Zachęcamy również do kontaktu mailowego: salonvw@autoluzar.pl, jak i telefonicznego pod numerem telefonu: 122527800.
Nasze samochody są również dostępne na stronie Volkswagena oraz na naszej stronie otomoto.- vwwieliczka.otomoto.pl

Salon Volkswagen i Volkswagen Samochody Dostawcze

32-020 Wieliczka, ul. Jedynaka 4

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota: 9:00 – 14:00

12 25 27 80012 25 27 … (zobacz)
salonvw@autoluzar.p

Siedziba firmy

Auto Group Luzar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 
32-020 Wieliczka ul. Krakowska 33
NIP: 6831578839
REGON: 351303651
KRS: 0000722633

Samochody Używane

32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33,
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 14:00
  501 333 366501 333 … (zobacz)
uzywane@autoluzar.pl

Dział Części

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9:00 – 17:00
Sobota: Nieczynne
Odbiór części Wieliczka, ul. Krakowska 33
 12 25 27 800 12 25 27 … (zobacz) wew. 4
czescivw@autoluzar.pl

Serwis Volkswagen

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 7:00 – 21:00
Sobota: NIECZYNNE
32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33
12 25 27 800 12 25 27 … (zobacz)  wew. 3
serwis@autoluzar.pl

Kierownik Serwisu
Tomasz Kaczmarczyk
tomasz.kaczmarczyk@autoluzar.pl

Dział Sprzedaży

Samochody Osobowe

dav

Specjalista ds. Sprzedaży
Paweł Chojnacki
 607 600 034 607 600 … (zobacz)
pawel.chojnacki@autoluzar.pl

dav

Specjalista ds. Sprzedaży
Magdalena Góralik
 607 600 029 607 600 … (zobacz)
magdalena.goralik@autoluzar.pl

dav

Kierownik Sprzedaży Volkswagen Samochody Osobowe
Kuba Hanak
kuba.hanak@autoluzar.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Maziarska
 607 600 062 607 600 … (zobacz)
dorota.maziarska@autoluzar.pl

dav

Specjalista ds. Sprzedaży
Bartosz Gorczyca
 607 600 034 607 600 … (zobacz)
bartosz.gorczyca@autoluzar.pl

dav

Specjalista ds. Sprzedaży
Dariusz Borowiec
 607 600 034 607 600 … (zobacz)
dariusz.borowiec@autoluzar.pl

Samochody Dostawcze

sdr

Specjalista ds. Sprzedaży

Agnieszka Milanowska 

607 600 043 607 600 … (zobacz)

dostawcze@autoluzar.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Michał Wyżykowski
 607 600 042 607 600 … (zobacz)
dostawcze@autoluzar.pl
sdr

Kierownik sprzedaży Volkswagen Samochody Dostawcze
Łukasz Famielec

dostawcze@autoluzar.pl

Dział Finansów i Ubezpieczeń

Dział Likwidacji Szkód

Specjalista ds. Likwidacji Szkód 
Jerzy Chwastek
12 25 27 418 12 25 27 … (zobacz)
jerzy.chwastek@autoluzar.pl

Specjalista ds. Likwidacji Szkód 
Piotr Saltarski
12 25 27 418 12 25 27 … (zobacz)
piotr.saltarski@autoluzar.pl

Specjalista ds. Obsługi Szkód 
Michał Budek
12 25 27 418 12 25 27 … (zobacz)
michal.budek@autoluzar.p

Kierownik działu Likwidacji Szkód 
Kinga Kurlit
12 25 27 418 12 25 27 … (zobacz)
kinga.kurlit@autoluzar.pl

Lokalizacja Salonu Volkswagen