Kontakt

Kontakt

Salon Volkswagen i Volkswagen samochody Użytkowe

32-020 Wieliczka, ul. Jedynaka 4 
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota: 9:00  14:00
 12 25 27 800
salonvw@autoluzar.pl

 

karolina_kobyłecka_033retusz

Asystent Sprzedaży – Recepcja 
Karolina Kobyłecka
12 25 27 800
karolina.kobylecka@autoluzar.pl

Siedziba firmy

Auto Group Luzar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 
32-020 Wieliczka ul. Krakowska 33
NIP: 6831578839
REGON: 351303651
KRS: 0000722633

Samochody Używane

32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33,
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 14:00
  501 333 366
uzywane@autoluzar.pl

Dział Części

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9:00 – 17:00
Sobota: Nieczynne
Odbiór części Wieliczka, ul. Krakowska 33
 12 25 27 800 wew. 4
  514 600 022
czescivw@autoluzar.pl

Serwis Volkswagen

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 7:00 – 21:00
Sobota: 8:00 – 14:00
32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33
12 25 27 800 wew. 3
serwis@autoluzar.pl

Kierownik Serwisu
Tomasz Kaczmarczyk
tomasz.kaczmarczyk@autoluzar.pl

Dział Sprzedaży

Samochody Osobowe

szymon_kusińskismall

Specjalista ds. Sprzedaży
Szymon Kusiński
 607 600 065
szymon.kusinski@autoluzar.pl

tomasz_rosmussmall

Specjalista ds. Sprzedaży
Tomasz Rosmus
607 600 063
tomasz.rosmus@autoluzar.pl

krystian_kuczaj_01small

Specjalista ds. Sprzedaży
Krystian Kuczaj
607 600 064
krystian.kuczaj@autoluzar.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Paweł Chojnacki
 607 600 034
pawel.chojnacki@autoluzar.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Magdalena Góralik
 607 600 029
magdalena.goralik@autoluzar.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Maziarska
 607 600 062
dorota.maziarska@autoluzar.pl

Kierownik Sprzedaży Flotowej
Sylwia Góralik
 607 600 031
sylwia.goralik@autoluzar.pl

Samochody Użytkowe

alicja_wyczesanysmall

Specjalista ds. Sprzedaży
Alicja Wyczesany
607 600 045
Alicja.wyczesany@autoluzar.pl

krzysztof_szepczyńskismall

Specjalista ds. Sprzedaży
Krzysztof Szepczyński
607 600 043
krzysztof.szepczynski@autoluzar.pl

Asystent Sprzedaży
Michał Wyżykowski
 607 600 042
michal.wyzykowski@autoluzar.pl

łukasz_famielec_01small

Kierownik sprzedaży Volkswagen samochody użytkowe
Łukasz Famielec
607 600 041
lukasz.famielec@autoluzar.pl

Dział Finansów i Ubezpieczeń

39629921_224220154937837_2318203134817599488666_n

Doradca finansowy
Izabela Jawor
607 600 036
izabela.jawor@autoluzar.pl

aneta_dyna88

Doradca finansowy
Aneta Dyna
607 600 035
aneta.dyna@autoluzar.pl

Dział Likwidacji Szkód

Specjalista ds. Likwidacji Szkód 
Jerzy Chwastek
12 25 27 418 kom. 506 707 070
jerzy.chwastek@autoluzar.pl

Specjalista ds. Likwidacji Szkód 
Piotr Saltarski
12 25 27 418 kom. 885 781 561
piotr.saltarski@autoluzar.pl

Specjalista ds. Obsługi Szkód 
Michał Budek
12 25 27 418 kom. 885 781 561
michal.budek@autoluzar.p

Kierownik działu Likwidacji Szkód 
Kinga Kurlit
12 25 27 418 kom. 514 600 018
kinga.kurlit@autoluzar.pl

Lokalizacja Salonu Volkswagen

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w ciągu 5 minut ?


* Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: AUTO GROUP LUZAR. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.