Kontakt

Touareg

SUV nowej generacji.

Dzięki prostolinijnej, zdradzającej pewność siebie stylistyce, nowy Touareg jest samochodem, który trudno porównać z innymi. Dostępne na życzenie, nowoczesne rozwiązania techniczne, jak system elektromechanicznej stabilizacji przechyłów, reflektory Matrix LED IQ. Light oraz Innovision Cockpit przenoszą komfort, doznania podczas jazdy i zachwyt na nowy, wyższy poziom.

Pakiety stylistyczne

Co wolisz? Chłodną stylistykę high-tech, ciepłe kolory drewna i skóry czy sportowe detale? Niezależnie, co wybierzesz, z luksusowym wyposażeniem Elegance, Atmosphere czy R-Line pokażesz swój styl.

Pakiet stylistyczny Elegance

Wyjątkowo ekskluzywna estetyka czeka na Ciebie.

Touareg Elegance: stylowa elegancja i doskonały design.

Pakiet stylistyczny Atmosphere

Rozpieszcza zmysły.

W Touaregu Atmosphere czekają na Ciebie szlachetne materiały i bezkompromisowy komfort.

Pakiet stylistyczny R-Line

Wyrazistość i dynamika.

Nowy Touareg z natury pokonuje wyzwania w sportowy sposób. W wersji wyposażenia R-Line tę cechę jego charakteru widać jeszcze wyraźniej – wewnątrz i na zewnątrz.

Wygląd zewnętrzny

Podążaj nowymi drogami.

Styl w nowej formie: wyrazisty przód nadwozia z długą maską silnika, ostro zaznaczone linie boczne, charakterystyczne diodowe światła tylne – nowy Touareg łączy SUVa z elegancją i dynamiką.

Reflektory Matrix LED IQ. Light

Nikt nie lubi tych, którzy oślepiają.

Nieoślepiające światła w prawie każdej sytuacji: opcjonalne reflektory LED Matrix IQ.Light z dynamiczną regulacją świateł drogowych Dynamic Light Assist oświetlają drogę światłem jaśniejszym i o większym zasięgu, nie oślepiając przy tym innych uczestników ruchu.

Pakiet Black Style

Wybierz opcjonalny pakiet stylistyczny Black Style i wprowadź wyraziste, czarne akcenty.

Spraw, aby Twój Touareg R-Line przyciągał spojrzenia. Wybierając pakiet stylistyczny Black Style* nadasz jego nadwoziu jeszcze bardziej wyrazisty charakter.

Szersza perspektywa.

 

Z dużym, opcjonalnym dachem panoramicznym wnętrze będzie spowite przyjemnym światłem dającym poczucie przestronności i wolności, a pasażerowie mogą obserwować błękitne niebo lub gwiazdy nad sobą. Dach rozsuwany unosi się lub rozsuwa po wciśnięciu przycisku i pozwala cieszyć się słońcem i świeżym powietrzem w ciepłe dni.

Jaki rodzaj aplikacji dekoracyjnych najbardziej trafia w Twój gust?

 Wyposażenie wnętrza Touarega nie tylko wpływa na panującą w nim atmosferę, lecz również jest wyrazem Twojego gustu. Seryjne aplikacje dekoracyjne Cortina Silver w stylowy sposób zdobią konsolę środkową, tablicę rozdzielczą i poszycie drzwi. Jako opcja dostępne są aplikacje w dwóch tonacjach kolorystycznych. Drewno Jesion o wyraźnej strukturze z otwartymi porami wprowadza do Touarega Atmosphere powiew luksusu. 

Discover Premium

Poznaj nowy wymiar Infotainment.

Opcjonalny system nawigacji Discover Premium dysponuje ogromnym ekranem dotykowym (przekątna 38 cm) i może prezentować więcej informacji i wykonywać więcej funkcji.

Digital Cockpit

Wyświetla wybrane przez kierowcę informacje.

Opcjonalny wyświetlacz wielofunkcyjny Digital Cockpit pokazuje więcej informacji niż tylko prędkość jazdy, prędkość obrotowa i poziom paliwa. Kierowca ma możliwość indywidualnego zestawienia wskazań, które są dla niego ważne. Duży ekran zapewnia doskonałą czytelność informacji i możliwość korzystania z innowacyjnych funkcji.

Wyświetlacz Head-up

Nie musisz odrywać wzroku od drogi.

Bez odwracania wzroku od drogi możesz sprawdzić ważne informacje dotyczące samochodu. Opcjonalny wyświetlacz Head-up wyświetla informacje o prędkości jazdy, wskazówki z systemu nawigacji czy systemów wspomagających bezpośrednio na przedniej szybie.