Kontakt

Golf Variant

Chcesz przewieźć większe przedmioty? Dla Golfa Varianta to pestka.

Przestrzeń bagażowa Twojego Golfa Varianta jest ogromna i praktycznie zagospodarowana. Obniżana podłoga bagażnika, zaczepy do mocowania i składane tylne siedzenia – to tylko kilka przykładów praktycznych rozwiązań wchodzących w skład standardowego wyposażenia.

Widok, który zachwyci wszystkich pasażerów.

Ciesz się światłem – dzięki dostępnemu na życzenie panoramicznemu dachowi nawet pasażerowie na tylnych siedzeniach będą mogli podziwiać piękne widoki, a do wnętrza samochodu wpadnie więcej światła i świeżego powietrza.

Więcej miejsca, więcej komfortu.

Przestrzeń, komfort, jakość, a przede wszystkim nowe technologie – to wszystko można znaleźć we wnętrzu nowego, jeszcze bardziej intuicyjnego Golfa Varianta. Wszystko służy jednemu celowi: by każda podróż przebiegała komfortowo i bezpiecznie.

Golf Variant pokazuje Ci dokładnie te informacje, które chcesz widzieć.

Analogowy obrotomierz to już przeszłość. Golf zastępuje tradycyjne, okrągłe zegary wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości. Innowacyjny wielofunkcyjny wyświetlacz Active Info Display pokazuje informacje daleko wykraczające poza prędkość i poziom paliwa. I na tym polega dobra współpraca.

Miło popatrzeć na tak atrakcyjny samochód.

O tym, że Golf Variant jest czymś więcej niż tylko praktycznym samochodem, przekonasz się od razu, gdy zauważysz jego dynamiczną i elegancką formę oraz wysokiej jakości detale. Ten model został stworzony, by wyglądać stylowo w każdej sytuacji.

Reflektory LED. Golf Variant błyszczy na drodze.

Zadbaj o odpowiednie oświetlenie drogi – Golf Variant oferuje zaawansowane technologicznie reflektory, a wraz z nimi całą gamę dodatkowych funkcji.

Obręcze kół dla Golfa Varianta. Jest w czym wybierać.

Wybór obręczy kół i opon do Golfa Variant jest szeroki, tak aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Felgi aluminiowe dodatkowo podkreślą sportowy charakter samochodu.