Kontakt

Kredyt Easy Buy

Kredyt EasyBuy 

Kredyt EasyBuy zapewni Ci najniższy koszt kredytu – oprocentowanie rat to dokładnie 0% przez cały okres spłaty (3 lata), a prowizja bankowa wynosi 0%. Najpierw wpłacasz między 30-50% wartości samochodu. Resztę spłacasz przez 3 lub 4 lata w niskich miesięcznych ratach 0%.

Szczegóły oferty:

Kredyt EasyBuy
– wkład własny 30%-50%,
– oprocentowanie 0%,
– prowizja 0%,
– okres kredytowania – 36 lub 48 miesięcy,
– ubezpieczenia finansowane w kwocie kredytu: szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC, NNW, Assistance w stawce ubezpieczeniowej oraz Ubezpieczenie Bezpieczna Spłata z Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy – pomagające Tobie i Twojej rodzinie spłacić kredyt w przypadku śmierci, poważnego zachorowania, całkowitej niezdolności do pracy lub utraty pracy

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w ciągu 5 minut ?


* Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: AUTO GROUP LUZAR. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.