Kontakt

Sharan

Sharan. Pełnoprawny członek rodziny.

Ze swoją zmienną konfiguracją wnętrza, elektrycznie rozsuwanymi drzwiami i maksymalnym komfortem na trzech rzędach siedzeń Sharan jest przygotowany na wszystko, co zaplanowałeś z rodziną – a nawet na to, czego nie zaplanowałeś.

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Sharana. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Wnętrze.

Funkcjonalność może być stylowa.

Sharan doskonale sprawdza się na co dzień, a przy tym wygląda niecodziennie. O jego stylu świadczy wnętrze: wszystko, co się w nim znajduje, jest najwyższej jakości. Mimo efektownego wyglądu Sharan idealnie nadaje się na rodzinne wycieczki.

Wygląd zewnętrzny.

Przed operą i supermarketem – Sharan pasuje wszędzie.

W smokingu do opery czy z rodziną na duże zakupy? Sharan charakteryzuje się wszechstronnością i w każdej sytuacji pozwoli Ci zachować nowoczesny i elegancki styl.

Panoramiczny rozsuwany dach.

Słońce, wiatr i inne przyjemności: poczuj wolność, jaką daje rozsuwany dach.

Dzięki panoramicznemu, rozsuwanemu dachowi o powierzchni 1,1 metra kwadratowego Ty i Twoja rodzina możecie podziwiać niebo lub cieszyć się świeżym powietrzem i promieniami słońca we wnętrzu Sharana.

Reflektory biksenonowe.

Reflektory biksenonowe. Sharan gwiazdą wieczorów.

Z pewnością docenisz zalety zintegrowanych reflektorów biksenonowych Sharana, które nie tylko atrakcyjnie wyglądają, lecz także doskonale oświetlają drogę.

Składane oparcie przedniego fotela.

Dobrze się składa. Oparcie przedniego fotela.

Jak przewieźć wysoki regał ze sklepu meblowego do domu? To proste: w Sharanie ze składanym oparciem przedniego, prawego fotela. Po złożeniu oparcie może służyć także jako stolik.