Kontakt

NOWY MULTIVAN

Nowy Multivan stanowi świadectwo najnowocześniejszych innowacji. Dzięki wyższemu poziomowi bezpieczeństwa i inteligentnym systemom łączności jest przystosowany do wyzwań mobilności sieciowej. Kolejne stadium ewolucji w dziedzinie komfortu wyznacza nowa definicja praktyczności i wielofunkcyjności. Dzięki hybrydzie plug-in różnorodność napędów jest większa niż kiedykolwiek. Nowy Multivan, który wiąże się z zupełnie nową koncepcją pojazdu dopasowaną do niezliczonych scenariuszy mobilności symbolizuje przejście do nowej epoki. Jest stworzony na nowo od pierwszego do ostatniego milimetra, a zarazem nawiązuje do tradycji legendarnych poprzedników. Nowy Multivan łączy standard najnowocześniejszych aut osobowych klasy premium, urzeka zwiększonym bezpieczeństwem, wyrazistą dynamiką i charyzmatycznym designem. Dzięki temu Nowy Multivan staje się najbardziej postępowym „Bullim” wszech czasów. Przekonaj się o tym osobiśice, odkrywając Nowego Multivana!

IDEALNE MIEJSCE SPOTKAŃ

Nowy Multivan to pojazd-orkiestra, który z łatwością spełni wymagania każdej rodziny. Nadwozie i wnętrze w całkiem nowej koncepcji – choć cały czas nie dają zapomnieć o DNA ukochanego przez wielu użytkowników kultowego modelu T1 Bulli. Wielofunkcyjny, pomocny w codziennych zadaniach i wysokiej klasy tak jak zawsze – następna generacja oferuje jeszcze więcej funkcji cyfrowych, innowacyjnych usług w trybie online realizowanych na wysokim poziomie oraz inteligentne systemy asystentów. Nowy Multivan wyznacza również nowe standardy, jeśli chodzi o komfort jazdy i stylistykę – i oferuje w tej kwestii o wiele więcej niż można było do tej pory dostać w pojazdach wyższej klasy. Wszystko to sprawia, że auto staje się ulubionym miejscem spotkań całej rodziny.

Czasy, w których wszystko trzeba było robić samemu, już dawno minęły. Dostępny na życzenie inteligentny system asystenta IQ.DRIVE Nowego Multivana umożliwia częściowo zautomatyzowaną jazdę podczas dużego ruchu w podróży oraz w drodze do pracy, czasowo odpowiadając za skręcanie, przyspieszanie oraz hamowanie.15 Jeśli na wyposażeniu jest odpowiednia infrastruktura, wówczas można dzięki opcjonalnie dostępnemu systemowi Car2X nawiązywać kontakt z innymi uczestnikami ruchu.