Kontakt

Kariera

Auto Group Luzar – nowo otwarty autoryzowany salon sprzedaży samochodów marki Volkswagen Samochody Użytkowe poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca samochodów nowych marki Volkswagen Samochody Użytkowe
Miejsce pracy: Wieliczka

Wymagania:
• min. wykształcenie średnie,
• minimum roczne doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych (mile widziane z grupy VAG)
• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
• znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych klientów,
• mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• operatywność i skuteczność w działaniu,
• zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,
• znajomości branży motoryzacyjnej,
• oczekujemy umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
• wysoki poziomu obsługi klienta,
• znajomości programu Autostacja oraz Autoteam będzie dodatkowym atutem,
• umiejętności interpersonalnych,
• wymagane prawo jazdy kategorii B,
• dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
• analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,
• przygotowywanie ofert handlowych dla klientów indywidualnych,
• prezentacja samochodów oraz przeprowadzanie jazd próbnych
• przygotowywanie ofert kredytowych i leasingowych zgodnie ze ściśle określonymi, wymogami obowiązującymi w firmie,
• realizacja założonych planów sprzedażowych,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.
• Prowadzenie rzetelnej i systematycznej ewidencji działań handlowych w systemie CRM

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• stabilność zatrudnienia,
• szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w doświadczonym zespole w przyjaznej atmosferze
• atrakcyjny system wynagrodzeń

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty powinny zawierać klauzulę następującej treści:
Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV i zawartych w nim moich danych osobowych w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Auto Group Luzar Sp. z o.o z siedzibą w Wieliczce, ul. Krakowska 33.

Oferty prosimy kierować na adres: lukasz.famielec@autoluzar.pl