Kontakt

Budowa nowego salonu Volkswagen

Budowa nowego salonu rozpoczęła się 12.07.2018
Do końca roku 2018 powstała podziemna część salonu.

2019 Początek roku, to dalsze prace i piękna zimowa sceneria.

Do kwietnia 2019 roku- powstała zamknięta konstrukcja salonu

Do połowy lata 2019 nowy salon nabiera kształtów zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.

Druga połowa roku, to bardzo dużo prac wewnątrz salonu i przeszklenie frontowej ściany.

Rok 2020 był rokiem bardzo trudnym dla wszystkich, ale prace wykończeniowe trwają! Na parterze przygotowywane są miejsca ekspozycyjne dla samochodów, a na piętrze powstaje przestrzeń biurowa.

ROK 2021 - ostatnia prosta przed nami!

Styczeń zaczynamy od położenia płytek na dolnej części salonu, nieustannie trwają ostatnie prace wykończeniowe. Z niecierpliwością czekamy na moment, w którym do nowego salonu przyjadą meble.  

Koniec lutego, to wiosenna pogoda i nowy etap prac. Dla nas bardzo przyjemny, bo z każdym dniem nasz salon nabiera kształtów. Baner witający naszych Klientów i Gości zawisł w centralnym miejscu salonu. Na elewacji montowane jest logo, a przed salonem dwa potężne pylony prezentują logotypy obydwu marek. 

Marzec 2021 
To ten miesiąc, w którym przed salonem został zamontowany labirynt…z mebli! Jednak nie zaginęliśmy w labiryncie na długo i nasz salon powoli wypełnia się meblami!

Kwiecień 2021 To dla nas finał prac wykończeniowych. Trwa ustawianie mebli, przygotowanie elementów ekspozycyjnych, a cała volkswagenowska część naszego teamu szykuje się do wielkiej przeprowadzki.

JUŻ JEST!
W kwietniu 2021 roku przeprowadzamy się do nowego salonu.