Kontakt

Caravelle

Robi wyjątkowe wrażenie.

Koncepcja Caravelle od ponad 30 lat spełnia najwyższe wymagania stawiane samochodom przeznaczonym do profesjonalnego przewozu osób. Przekonuje i zachęca komfortowym wyposażeniem wnętrza i nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi – w połączeniu z praktycznym i wszechstronnym miejscem pracy kierowcy. Niskie spalanie sprawia, że Caravelle jest idealnym środkiem transportu również z ekonomicznego punktu widzenia.

Wszechstronność w każdym szczególe

 

Twoi pasażerowie są różni i różne są ich wymagania. Cztery walizki na weekendowy wyjazd? Spontaniczne zastępstwo dla całkowicie przepełnionego hotelu przy targach? Bez względu na to, jak zaskakujące będą wymagania: Caravelle 6.1 nie da się przez nie wytrącić z równowagi. Wszystkie trzy linie wyposażenia są dostępne z dwoma rozstawami osi i z róznorodnymi pakietami foteli. Modułowy system mocowania foteli z 3-miejscową składaną kanapą, pozwala w dowolnym momencie stworzyć dodatkową przestrzeń bagażową. Oparcia można natomiast składać do przodu, tworząc płaską powierzchnię.

Zrelaksowany Kierowca.

Każdego dnia starasz się komfortowo przewieźć swoich pasażerów z punktu A do punktu B. Caravelle 6.1 dba o to, by tak właśnie było. Jego ergonomiczne miejsce pracy kierowcy, elektromechaniczne wspomaganie kierownicy oraz nowo zaprojektowana tablica rozdzielcza, pozwalają Ci  na niezwykle komfortowe prowadzenie. Dzięki doskonałej widoczności w każdym kierunku, możesz łatwiej obserwować sytuację na drodze, nawet w zatłoczonych centrach miast czy podczas ważnych wydarzeń.

 
 
 
 

Wsparcie na każdym etapie podróży.

Śledzisz wzmożony ruch oraz nową trasę, pozostając przy tym otwarty na głos swoich pasażerów. Podczas przewożenia pasażerów masz ręce pełne roboty. Dlatego najnowocześniejsze systemy wspomagania kierowcy w Caravelle 6.1 dbają o to, by zapewnić Ci optymalny spokój podczas prowadzenia. Asystenci utrzymania pasa ruchu2, parkowania2, wycofywania z miejsca parkingowego2, manewrowania z przyczepą2 i wiele innych, wspierają Cię w praktycznie każdej sytuacji

Zawsze pozostaje w kontakcie

Pojazdy stają się coraz inteligentniejsze. Również Caravelle 6.1 dysponuje wieloma cyfrowymi technologiami zwiększającymi komfort jazdy. Należy do nich np. cyfrowy kokpit z ekranem o wysokiej rozdzielczości3 na którym wyświetla się mapa nawigacji lub też Volkswagen We Connect

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Skontaktuj się z nami:
Krakowska 33, Wieliczka

12 25 27 800 w. 1

dostawcze@autoluzar.pl