Kontakt

Caravelle

Idealny do przewozu osób.

Koncepcja Caravelle od ponad 30 lat spełnia najwyższe wymagania stawiane samochodom przeznaczonym do profesjonalnego przewozu osób. Przekonuje i zachęca komfortowym wyposażeniem wnętrza i nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi – w połączeniu z praktycznym i wszechstronnym miejscem pracy kierowcy. Niskie spalanie sprawia, że Caravelle jest idealnym środkiem transportu również z ekonomicznego punktu widzenia.

Wszechstronność w każdym szczególe

Liczne możliwości konfiguracji siedzeń, schowków i wielu praktycznych funkcji elektronicznych sprawiają, że Caravelle jest idealnym wyborem jeśli chodzi o profesjonalny i komfortowy pojazd do przewozu osób.

Fotele.

Komfort dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Wygoda podczas krótkich i długich podróży ma kluczowe znaczenie w Caravelle w swojej ofercie proponuje: składane podłokietniki fotela kierowcy, jedno- lub dwuosobową kanapę, różne schowki i rozmaite konfiguracje siedzeń. Co więcej wśród pakietów siedzeń od 4 do 9 osobowych każdy znajdzie odpowiednie konfiguracje dla zindywidualizowanych potrzeb przewozowych.

Wszechstronne w najdrobniejszych szczegółach.

Caravelle pozwoli Ci skoncentrować się całkowicie na Twojej pracy. Wysoka jakość materiałów, starannie połączona z doskonałym wykończeniem, wpisuje się w komfortową atmosferę wraz z nowoczesnym wzornictwem i inteligentną organizacją sterowania. Przemyślany system schowków pozwala na uporządkowane przechowywanie dokumentów i oferuje miejsce na tablety, smartfony oraz wszystkie inne ważne rzeczy na długi dzień pracy transportowej.

Ułatwia załadunek i rozładunek.

Elektryczne sterowanie klapy bagażnika1 dostępne w ofercie opcjonalnej, oferuje różnorodne opcje sterowania dla zwiększenia wygody użytkowani i obsługi: kod zdalnego sterowania do zamka centralnego (otwieranie), przycisk na okładzinie drzwi (otwieranie), uchwyt klapy bagażnika (otwieranie), pętla na klapie bagażnika (zamykanie) i przycisk na okładzinie klapy (zamknięcie i blokada)2. Czujniki Park Assist zamontowane w górnej części klapy bagażnika monitorują i ostrzegają, czy aby na pewno mamy wystarczająco dużo miejsca na otworzenie klapy bagażnika.

Bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Bądź na bieżąco ze światem podczas każdej podróży

Więcej treści multimedialnych oraz lepsze fukncjonowanie opcjonalnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Zadbaj o bezpieczeństwo z profesjonalnym pakietem zabezpieczeń.

Caravelle cechuje się niebywalą elastycznością względem szybkiej potrzeby zmian w zależności od indywidualnych potrzeb. Dostępny pakiet zabezpieczeń pozwala przewieźć bezpiecznie zarówno Twoich bliskich jak i bagaż.