Kontakt

Up

Up zawsze w centrum wydarzeń.

up! mierzy zaledwie 3,6 metra długości i zachwyca zamiłowaniem do detali. Nowoczesny, świeży design zadowoli każdego estetę. Choć up! jest niewielki, mogą w nim wygodnie podróżować cztery osoby.


Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego up!. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

 

Obręcze kół dla up! Jest w czym wybierać.

Jakiego up! chciałbyś mieć? Eleganckiego? Wyrazistego? A może sportowego? Od Ciebie zależy, jaki nadasz mu charakter. Do wyboru masz kilka rodzajów obręczy kół.

 

 

Nawet najmniejsze detale robią wielkie wrażenie.

Podobno każdy ma tylko jedną szansę, by zrobić pierwsze wrażenie. A jednak up! ma ich więcej. Może zrobić wrażenie kolorem nadwozia, obręczami kół i wieloma innymi elementami wyposażenia.

up! Piękny nie tylko na zewnątrz.

Wnętrze.

Twój up! – Twoje wnętrze. Wiele opcji stylistycznych up! pozwoli Ci zrealizować pomysły dotyczące idealnego wnętrza samochodu. Do wyboru jest sześć atrakcyjnych tapicerek siedzeń i osiem wariantów deski rozdzielczej. Białe oświetlenie Ambiente, standardowe dla wersji Highline, stanowi nowoczesny akcent estetyczny. 

Styl nie do podrobienia: panele deski rozdzielczej dla Twojego up!

Deska rozdzielcza.

Standardowy kokpit to już przeszłość. Nowe panele stylistyczne na desce rozdzielczej pozwalają nadać wnętrzu up! jeszcze bardziej indywidualny styl. Panele – dostępne teraz w różnych kolorach i deseniach – zmieniają kokpit w designerski obiekt. Wybór jednego z ośmiu nowych wariantów nie będzie prosty, ale na pewno znajdziesz taki panel, który będzie w pełni odpowiadał Twojemu gustowi.

Twój smartfon potrafi więcej, niż myślisz.

Volkswagen maps + more.

Twój smartfon jako wielozadaniowe narzędzie: aplikacja Volkswagen maps + more umożliwia na przykład słuchanie muzyki ze smartfona, odbiór radia cyfrowego, nawigację offline z mapami 2D i 3D oraz wyszukiwanie celów i stacji radiowych poprzez wpisanie ich nazw na ekranie. Wskaźnik wielofunkcyjny pokazuje informacje o zasięgu, zużyciu paliwa, czasie jazdy, przebiegu, prędkości, prędkości obrotowej i temperaturze cieczy chłodzącej. Ponadto korzystając z ekranu możesz przeglądać swoją książkę kontaktów i spis połączeń oraz pliki muzyczne. Z kolei Think Blue Trainer pomoże Ci oszczędzać paliwo. I to wszystko przy użyciu Twojego smartfona!

System nagłaśniający beats.

Sprzęt stereo na kółkach: up! z systemem beats.

Zanim wybierzesz up!, sprawdź nie tylko, jak się go prowadzi, lecz także, jak słucha się w nim muzyki. Tak dobrze, jak z 300-watowym systemem nagłaśniającym beats, Twoja ulubiona muzyka jeszcze nie brzmiała.

System ParkPilot – czujniki parkowania.

System ParkPilot. Parkuj, gdzie tylko chcesz.

Ciasna luka parkingowa, a w pobliżu nikogo, kto pomógłby przy parkowaniu? Z opcjonalnymi czujnikami parkowania ParkPilot już nie musisz zdawać się na pomoc innych.

Funkcja awaryjnego hamowania w mieście.

Chwile grozy są mu obce. up! z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

Opcjonalna funkcja awaryjnego hamowania w mieście wspiera kierowcę przy nagłym hamowaniu i może pomóc uniknąć zderzenia.