Kontakt

Passat Limousine

Zaawansowany technicznie. Wyjątkowy.

Passat, zdobywca Złotej Kierownicy 20142, może służyć za wzorzec w dziedzinach designu i techniki. To niepowtarzalne połączenie komfortu, elegancji i dynamiki dla ludzi, którzy mają jasno określone priorytety.

Obręcze kół dla Passata. Jest w czym wybierać.

Sam zdecyduj, które obręcze kół najlepiej pasują do Twojego Passata. Spełnij swoje życzenia i nadaj Twojemu Passatowi osobistą nutę. W bogatej ofercie znajdziesz sportowe i eleganckie obręcze ze stopu metali lekkich, podkreślające atrakcyjną stylistykę modelu.

Dowód Twojego doskonałego gustu.

iF DESIGN AWARD to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu na świecie. Passat Limousine otrzymał iF gold award w 2015 roku. Ale dla nas największym wyróżnieniem jest fakt, że Passat spodobał się także Tobie.

Reflektory LED. Twój Passat błyszczy na drodze.

Oto argumenty, które z pewnością do Ciebie przemówią: reflektory LED mają niepowtarzalną grafikę, a przy złych warunkach pogodowych znacznie poprawiają widoczność. Rezultat: Ty lepiej widzisz, a Twój Passat lepiej się prezentuje.

Pakiet skórzany. Jeszcze więcej elegancji w pakiecie.

Twój Passat może wyglądać jeszcze lepiej. Wystarczy, że zamówisz opcjonalny pakiet skórzany Nappa.

Piękny wygląd to nie wszystko. Twój Passat to także wzór bezpieczeństwa.

Passat otrzymał aż pięć gwiazdek NCAP, czyli ich maksymalną liczbę. To dowód, że Twój model jest wzorcowy także pod względem bezpieczeństwa. A bezpieczeństwo to w samochodzie rzecz najważniejsza.