Kontakt

California

California. W drodze jak w domu.

W domu czy na wakacjach, California to idealny samochód na wyjazdy i odpoczynek, z którym wszędzie poczujesz się jak w domu. Poznaj efektywne silniki, wysokiej jakości wyposażenie wnętrza, nowoczesne systemy informacyjno-rozrywkowe i systemy wspomagania kierowcy, a także innowacyjne usługi mobilne online.

Spełnia wszystkie życzenia

„Ogórek“ był symbolem niezależności i wolności. Nowa California stała się prawdziwym domem na czterech kołach. Trudno sobie wyobrazić piękniejszą kontynuację legendy „ogórka“. I trudno w lepszy sposób wyrazić swoje podejście do życia.

Duży komfort na małej powierzchni.

Unoszony dach w modelu California można otworzyć w kilku prostych krokach po dotarciu do celu lub podczas przystanku w trakcie podróży. W ten sposób możesz stworzyć mnóstwo miejsca w części pasażerskiej, a wraz z nadejściem nocy możesz przeobrazić górny poziom w wygodną strefę odpoczynku. Ustawienie unoszonego dachu wymaga obsługi ręcznej w modelu California Beach, a w modelach California Coast i Ocean dach jest unoszony przez wygodny i praktyczny napęd elektrohydrauliczny.

Komfort snu.

Poznaj maksimum komfortu nawet w czasie snu.

Wraz z nadejściem nocy atmosfera wewnątrz pojazdu jest szczególnie przytulna. Możesz wtedy w kilku krokach przekształcić Californię w sypialnię z nawet czterema łóżkami w odpowiednim rozmiarze.

Kuchnia.

Przyrządzanie smacznych posiłków w dowolnym miejscu i dowolnym momencie nigdy nie było tak proste.

Kuchnia na kółkach: California Coast i Ocean oferują w pełni funkcjonalną kuchnię z lodówką, kuchenką i zlewozmywakiem oraz innym praktycznym wyposażeniem w podróży i biwakowaniu.

Stolik kempingowy i krzesła kempingowe.

Wiele możliwości dla młodszych i starszych.

Stolik kempingowy i krzesła można ustawić na zewnątrz lub przechowywać w uporządkowany sposób, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie są używane.

Schowki.

Poznaj praktyczne schowki w samochodzie.

Dzięki szafie na ubrania i schowkowi w dachu masz do dyspozycji mnóstwo łatwo dostępnego miejsca do przechowywania ubrań, bagażu i sprzętu wakacyjnego.

Fotele.

Przygotuj się na wyjątkową elastyczność.

Od ergonomicznych foteli z możliwością obrotu o ok. 180° po elektryczną 12-stopniową regulację foteli z różnymi kanapami – California oferuje mnóstwo swobody w konfigurowaniu pojazdu, by efekt końcowy był wszystkim czego potrzebujesz.

Przyłącza zewnętrzne.

Luksusowy kamping.

Zewnętrzne przyłącze wody z tyłu pojazdu i gniazdko 230 V zapewniają idealne przygotowanie modelu California do pobytu na kempingu.

Elektryczne składanie lusterek zewnętrznych2.

Poznaj jeszcze większy komfort.

Lusterka zewnętrzne z funkcją podgrzewania i regulacją elektryczną wchodzą w skład wyposażenia standardowego. Opcjonalnie lusterka mogą być także wyposażone w funkcję elektrycznego składania. W zależności od modelu obudowy lusterek są lakierowane lub nielakierowane.

Reflektory.

Korzystaj z optymalnej widoczności.

Energooszczędne diody LED i system czyszczenia reflektorów zapewniają dobrą widoczność. Przyciemniane lusterko wsteczne dodatkowo chroni przed oślepianiem kierowcy przez światła samochodów jadących z tyłu.

Ułatwia załadunek i rozładunek.

Dwie lampki LED w tylnej pokrywie dodatkowo doświetlają wnętrze po zmroku. Przy otwartej pokrywie oświetlają bagażnik i obszar za bagażnikiem, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie bagażu. Lampki LED w unoszonym dachu i tylnej pokrywie zapewniają doskonałe oświetlenie i są obsługiwane za pomocą łatwo dostępnych przycisków.

Bardzo niskie zużycie paliwa przy jeszcze większej mocy.

Każdy silnik oferuje wyjątkowo niskie spalanie i spełnia wymogi normy emisji spalin Euro 6. Efekt: niskie średnie spalanie na poziomie 6,2 l/100 km4 ze średnią emisją CO2 na poziomie 162 g/km4. Silnik 2.0 l TDI o mocy 150 kW5 jest szczególnie mocny, jednocześnie wspomagając niskie zużycie paliwa. W późniejszym terminie wprowadzone zostaną dodatkowe silniki.